"Сюрприз" для окупантів: Винахідливі українські військові успішно використовують гоночні дрони у якості ракет, - The Economist

Російські загарбники виявили українські дрони у глибокому тилу окупованих територій. Так, ЗСУ успішно використовують гоночні безпілотники як ракети. Про це повідомляє видання The Economist. При цьому перевага цього виду озброєння полягає в тому, що вони здатні атакувати цілі, захищені від вертикального бомбардування, передають Патріоти України.

Для атаки російських позицій українські оператори одягають відеоокуляри, щоб бачити довкілля як очима пілота. Самі дрони є досить компактними – їхня вага становить не більше половини кілограма.

"Перетворення гоночного безпілотника у військовий передбачає додавання додаткових батарейних блоків та бомби. Хоча для гонки достатньо радіусу дії в 500 метрів, зі зміною радіочастоти їх діапазон можна розширити до кількох кілометрів", – розповідають фахівці.

Важливою відмінністю гоночних дронів від будь-яких інших бомбардувальників є відсутність можливості атакувати кілька разів – вони вибухають, коли вони підривають свій вантаж.

При цьому їх перевага полягає в тому, що вони здатні атакувати цілі, захищені від вертикального бомбардування. Зокрема, російські окопи, які зазвичай мають бліндаж, де окупанти можуть сховатися від артилерійського вогню.

Разом вбивають українців: У ГУР назвали країни, які надають Росії пряму військову допомогу

субота, 10 червень 2023, 9:00

На сьогодні декілька країн світу надають пряму військову допомогу державі-терористу Росії. Перелік не такий великий і повністю передбачуваний - Іран, Білорусь і, ймовірно, Північна Корея. Про це в інтерв'ю українським ЗМІ повідомив представник Головног...

"Обливали бензином і намагалися спалити": Командир 72-ї бригади ЗС РФ поскаржився на знущання над ним ПВК "Вагнер", викрадення та гвалтування пригожинцями його бійців (відео)

субота, 10 червень 2023, 8:20

Командир ЗС РФ поскаржився на знущання ПВК "Вагнер" над путінськими військовими, але є "нюанс". Ймовірно, це є загостренням відносин у російській верхівці. Про це повідомив офіційний канал міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Там також оп...