"Сюрприз" до Дня Незалежності: Росія тягне ешелони з ракетами до українського кордону

На шостому місяці повномасштабного вторгнення в Україну Росія стягує до українського кордону і на окуповані території ракети та боєприпаси, зокрема йде ешелон з Улан-Уде. Про це повідомляє Управління стратегічних комунікацій ВСУ, передають Патріоти України.

Відзначається з Улан-Уде вийшов ешелон з боєприпасами: він складається з 28 вагонів і везе 32 ракети до зенітних ракетних комплексів з-300. У Страткомі очікують, що він прибуде до кордонів України у 20-х числах серпня.

У Страткомі також зазначили, що загроза обстрілу України як мінімум ракетами С-300 очевидна. "З урахуванням прибуття ряду ешелонів до 20–го числа очевидно і те, що вони концентруються до 24 серпня", - додали в управлінні. Також повідомляється, що в середині серпня з арсеналу комплексного зберігання боєприпасів в Котово було вилучено понад 120 контейнерів з ракетами до С-300.

Крім того, в Страткомі повідомляють, що 440 транспортно-пускових контейнерів (ТПК) до ЗРК С-300 зберігалися в районі Джанкоя в тимчасово окупованому Криму. Ще понад 60 ТПК до С-300 є на аеродромі Зябровка в Білорусі.

День Незалежності України:

Державне свято України, яке відзначається щорічно 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, що заведено вважати датою відновлення незалежної держави.

"Жорстка посадка": Спецпризначенці знищили ворожий гелікоптер Ка-52 на Запорізькому напрямку (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 11:56

Спецпризначенці ЦСО "А" СБУ знищили російський гелікоптер Ка-52 на Запорізькому напрямку. Про це повідомила пресслужба СБУ, передають Патріоти України.

"Велика радість - ми втратили сина": Батьки вбитого терориста Захарченка прокоментували "приєднання "ДНР" до РФ

понеділок, 3 жовтень 2022, 11:44

Батьки вбитого терориста так званої "ДНР" Олександра Захарченка під час коментаря журналісту з приводу "приєднання ДНР до Росії" заявили, що смерть їхнього сина з це "велика радість", передають Патріоти України.