"Сюрпризи" для мирних: Під час військових навчань у Білорусі снаряди прилетіли в село

У село Бор Лепельського району, яке розташоване за 5 км від білоруського полігону, прилетіли два снаряди. Один впав в озеро, а другий — прямо в сільський город. Відомо, що неподалік села розташований "Лепельський" полігон, де до 20 серпня будуть відбуватися анонсовані військові навчання білоруської армії. Про це повідомляє білоруське видання "Дзеркало", передають Патріоти України.

У приймальні Лепельського райвиконкому заявили, що вони нічого не знають про цей випадок, однак цей факт згодом підтвердили у Міністерстві оборони Республіки Білорусь.

"Через навчання могло щось вистрілити, але село знаходиться територіально далеко", - прокоментували у приймальні райвиконкому. Тим часом у Міноборони РБ заявили, що на полігоні "Лепельський" у ході контрольних занять зі стрільби артилерії в результаті рикошету два снаряди впали в озеро та болото. У відомстві зазначили, що сняряди впали в "межах безпечного віддалення від прилеглих населених пунктів".

Зазначимо, військові навчання в Білорусі продовжують на тиждень, починаючи від 29 квітня. Загальна кількість продовжень склала 16 тижнів. Востаннє білоруське військове керівництво продовжило навчання щонайменше до 20 серпня.

У Росії пропонують вдвічі збільшити призовний вік для певної категорії населення

неділя, 25 вересень 2022, 15:15

Голова Ради з прав людини при президенті РФ, телевізійний пропагандист Валерій Фадєєв пропонує майже вдвічі підняти у Росії вік призову на обов'язкову військову службу для натуралізованих громадян. Про це він заявив у неділю, 25 вересня 2022 року, пові...

ЗСУ відбили ще два села на Сході, але наступ на на Харківщині сповільнюють дощі, - ISW

неділя, 25 вересень 2022, 15:00

Українські збройні сили відбили у росіян села Гряниківка та Горобівка біля Дворічної. Про це пише американський Інститут вивчення війни (ISW), з посиланнями на повідомлення російських військових блогерів. Експерти стверджують, що ЗСУ просуваються далі ...