Сюрреалізм і сенсація: У CNN різко висловилися про Зеленського, Порошенка та їхні аналізи

Американський центральний телеканал CNN назвав президентську кампанію в Україні "сенсаційною" та "сюрреалістичною". Так там відреагували на аналізи від обох кандидатів до другого туру, повідомляють Патріоти України.

Розвиток подій у другому турі президентських перегонів в Україні наповнився "сюрреалізмом" після того, як кандидат Володимир Зеленський почав висувати несподівані вимоги чинному президенту, а той прийняв цей виклик.

Зазначимо, і Петро Порошенко, і Володимир Зеленський здали аналізи 5 квітня – це було однією із вимог, яку останній озвучив у своєму відеозверненні.

Сенсаційна президентська виборча кампанія в Україні у п'ятницю зробила черговий сюрреалістичний оборот, коли чинний президент і його суперник-комедіант Володимир Зеленський провели аналізи крові на камери перед дебатами, – зазначає телеканал.

Це перетворило перегони між двома кандидатами на «медіа-спектакль, який має продовжитися дебатами на 70-тисячному стадіоні в Києві, де виступали Мадонна, Шакіра та Red Hot Chili Peppers.

Американський телеканал зазначає, що "комік, який зіграв у телесеріалі президента, несподівано отримав велику популярність серед мас на виборах". Другий тур і дебати кандидатів викликають величезний інтерес серед населення України.

"Сюрреалістичні перегони настають в серйозний час для України, яка провела п'ять років у гібридній війні з Росією", – йдеться у повідомленні.

Телеканал також нагадав, що у цьому контексті канцлер Німеччини Ангела Меркель зустрінеться з Порошенком наступного тижня для обговорення ситуації.

Зазначимо, Володимир Зеленський не захотів здавати аналізи разом із Петром Порошенком на НСК "Олімпійському", бо там "немає відповідного обладнання". Саме він озвучив таку умову для проведення дебатів. Обрав Eurolab шоумен і кандидат у президенти обрав, мабуть, невипадково. Її засновник і президент Андрій Пальчевський активно підтримує шоумена і має українське та російське громадянство. Також він був заступником міністра молоді та спорту Рафіля Сафіуліна за часів Януковича.

Натомість Петро Порошенко для цього приїхав до НСК "Олімпійського". Аналізи для чинного президента робитимуть одразу кілька клінік.

Вони досі мріють про власну імперію? Після зради Москви у Карпатському питанні, у Єревані заговорили про свої права на Крим та Сочі

субота, 30 вересень 2023, 2:35

На Крим зненацька з'явився ще один претендент. Володимир Погосян, котрий в минулому займав високі пости в Єревані, заявляє, що Крим насправді на 70% вірменський і Вірменія має право забрати його собі разом із Армавіром та Сочі, повідомляє Телеграм-кана...

У Польщі зробили заяву щодо вступу України до ЄС

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:54

Для України буде проблематично у короткостроковій перспективі увійти до ЄС без підтримки країн регіону, зокрема Польщі. Про це заявив у п’ятницю міністр з європейських питань в уряді Польщі Шимон Шинковський вель Сенк, передають Патріоти України із пос...