СІЗО переповнені: Силовики Лукашенка кидають затриманих мітингарів до в’язниць, але місць не вистачає і там

, 10 2020

Слідчі ізолятори Гродно та в’язниці в цьому місті переповнені після численних затримань, котрі відбувалися впродовж останніх днів. З неділі в тут затримали понад тисячу людей. Про це повідомив місцевий кореспондент телебачення «Бєлсат», зазначають Патріоти України.

«Всі в’язниці, всі слідчі ізолятори в Гродні переповнені. Затриманих людей навіть звозять до великої в’язниці у Гродні, що взагалі протизаконно. Але це свідчить про те, що затримань дуже-дуже багато. Наші захисники прав людини намагаються якось опанувати всі ці дані і кажуть, що це понад тисяча за час протистояння тут у Гродні».

Натомість за офіційними повідомленнями, за час протестів, що відбувалися в понеділок, в усій Білорусі було затримано лише трохи більше 2000 людей.

Хіти тижня. "Тот момент, когда услышали, что Порошенко оплачивает штрафы за стрельбу", - волонтер Донік

вівторок, 29 вересень 2020, 3:00

Шутка. А может и нет. А может и да. Но это не точно. Точно то, что нужна машина управления парням, которые это волшебное действо корректируют. Спасибо всем, кто помогает. ПБ Приват 5168 7573 4764 2680 Донік Роман

Хіти тижня. Небо відкрите? Азербайджанські безпілотники знищили вірменські зенітні ракетні комплекси, - ЗМІ

вівторок, 29 вересень 2020, 2:00

Азербайджанські військові безпілотники знищили вірменські зенітні ракетні комплекси С-300, які розташовані в Нагірному Карабасі. Про це інформує ordu.az, передають Патріоти України. «Таким чином, небо Нагірного Карабаху вже відкрите для азербайджансько...