Скабєєва в екстазі: Богдан на Генасамблеї ООН поговорив з пропагандистами РФ

Глава ОПУ заявив, що сподівається на те, що зустріч Зеленського та Путіна пройде в жовтні і буде плідною.

Глава Офісу президента України Андрій Богдан в Нью-Йорку, де проходить Генасамблея ООН, поспілкувався із пропагандистом Кремля Євгеном Поповим і в ході бесіди розповів про очікування України в питанні врегулювання військового конфлікту на Донбасі. Відео їх діалогу опублікувала в своєму Telegram-каналі російська пропагандистка Ольга Скабєєва, передають Патріоти України.

В ході бесіди Попов запитав у Богдана, як глава ОПУ оцінює перспективи переговорів між президентом України Володимиром Зеленським та президентом Росії Володимиром Путіним. На це Богдан уточнив: «Мені здається, що вони обов'язково будуть. Єдине - хто буде ще присутній на цих переговорах».
Також, Богдан додав, що сподівається на те, що зустріч пройде в жовтні і буде плідною. У той же час, глава ОПУ підкреслив, що це буде залежати від країни-агресора. Богдан сказав: «Ми вважаємо, що можна вирішити все. Але це залежить в більшій частині також і від бажання керівництва Росії. Тому ви як журналісти і ваші глядачі як громадянське суспільство повинні теж давати сигнали своїй владі, що мир з Україною необхідний для розвитку обох держав. Спасибі вам, що ви знайшли час зі мною поспілкуватися».

ЗМІ оприлюднили "темник" для "слуг народу", як реагувати на опитування Зеленського

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:28

Народним депутатам від "Слуги народу" видали рекомендації про те, як правильно коментувати невдалі для партії результати на місцевих виборах і незручні питання, пов'язані зі всеукраїнським опитуванням. Відповідний документ опублікувало видання Страна.u...

Ганьба Зе-команди: "Зеленський всюди став своїм серед чужих і чужим серед своїх", - Фурса

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:27

"Так. Мені сподобалися підсумки місцевих виборів в Україні. Тому що той негатив, який ми бачимо, був очікуваним і передбачуваним. Від Шарія в Харкові до Попова в Києві. Якщо не жити в своєму маленькому світі, дивитися на цифри соціологів (не всіх підря...