Скандал. "Повертайтесь у свої "95-ті квартали!": Тимошенко відкрито оголосила війну Зеленському і всій його команді - "зброду", "профанам", "невігласам" (відео)

Поки шостий президент боявся "перевороту" з боку п'ятого, поряд з ним виросла нова загроза. "Касетна справа" Гончарука спонукала Леді Ю на відчайдушний крок - видати "всю правду-матку" що думає про Зеленського особисто та людей, котрих він привів до влади

Після публікації «прослушки» з вірогідною участю прем’єр-міністра Олексія Гончарука, вся команда президента України Володимира Зеленського повинна піти «через некомпетентність». Про це в кулуарах Верховної Ради заявила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, зазначають Патріоти України.

На її думку, запис розмов топових персон президентської команди «відкривають очі» українському суспільству.

«Коли вони самі це про себе говорять, що прем’єр не розбирається в економічних питаннях – і це під час кризи і фінансового краху, який сьогодні переживає країна, – це значить, що хтось свідомо кидає нам в руки невігласів, які роблять те, що їм замовили ззовні», – сказала вона.

Нардеп вважає, що відставки прем’єр-міністра було б недостатньо.

“Від непрофесійності нинішньої влади України врятує тільки повна її заміна. Тут не питання, як тепер вони будуть переставляти стільці – знімуть Гончарука чи не, що вони будуть робити з урядом”, – додала вона.

Тимошенко впевнена, що цю всю владу треба негайно міняти.

«Від некомпетентного президента до кожного некомпетентного чиновника, якого він привів з собою. А також депутатів, які голосують за продаж землі, повернення грального бізнесу, знищення малого і середнього підприємництва. Їх всіх треба негайно прибирати», – зазначила вона.

Парламентарій вважає, що глави держави і уряду вже визнали свою нездатність керувати державою фактом провалу виконання бюджету минулого року та прийняттям у турборежимі «нав’язаних ззовні антинародних законопроектів».

Тимошенко стверджує, що Україна, ґрунтуючись на серіалі «Слуга народу», віддалася «некомпетентним профанам».

«Сьогодні ж вибір простий – або вони будуть процвітати, але тоді країна буде гинути, або країна буде процвітати, але тоді вже без них. Нехай вони повертаються у свій бізнес, свої “95-ті квартали” і не отруюють життя України», – резюмувала політик.

Хіти тижня. "Перестати стріляти": Зміщення адмірала Воронченка є частиною загальної стратегії Зеленського

субота, 30 травень 2020, 12:00

За Воронченка ВМСУ перетворилися на реальну бойову силу, що має увесь спектр сучасних озброєнь. Чинний командувач Військово-морських сил ЗСУ адмірал Ігор Воронченко мав розмову з міністром оборони Андрієм Тараном та головнокомандувачем Збройних сил ген...

Режим Зеленського не помічає злочмнів проросійського фашиста? "Ви не люди, а "бидло" та "раби", і не маєте право існувати", - Шарій до закарпатців та галичан (відео)

субота, 30 травень 2020, 11:58

Московський міфотворець брутально гвалтує історичну правду, вдаючись до старих інсинуацій і додаючи свої. А тим часом правоохоронні органи України знімають з нього старі звинувачення і відкривають шлях до повернення втікача на зраджену ним батььківщину