Скандал у "слуг народу": Арахамія пройшов поліграф, але відмовився здати свідка (відео)

Керівник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в четвер, 24 жовтня, пройшов перевірку поліграфом через скандал із можливим хабарництвом у податковому комітеті Верховної Ради. Трансляцію подій вели на YouTube-каналі "Свободный", передають Патріоти України

Перед початком перевірки нардеп зробив важливу заяву про очевидця хабарництва, якого він обіцяв показати ввечері 24 жовтня в ефірі програми "Право на владу". Як з'ясувалося, йому заборонили привести згадану особу."Свідка не буде, тому що йому заборонили правоохоронні органи, оскільки є дві загрози. Перша – витік даних, які можуть порушити слідчий процес, а друга – кількість грошей в цій схемі дуже велика, приблизно $20 млн на рік, упродовж, здається, п'яти років хтось заробив $100 млн. Є потенційні загрози самому депутату та членам його сім'ї", – розповів керівник фракції.

За його словами, до парламентаря нібито "підійшли і просто дали в руки законопроєкт і сказали: "Треба зареєструвати". Після короткого брифінгу Арахамія розпочав участь у тестуванні.

Арахамія ставили питання щодо можливих хабарів від фракцій і олігархату, як українського, так і інших країн. За попередніми результатами поліграфолог зазначив, що політик не має ніякого відношення до скандалу і взагалі не реагує на провокаційні питання.

"Все на вашу користь", – зробив висновок фахівець. "Якщо порівнювати Арахамію і Дубинського, то перший байдужий. Ситуація нагадує, ніби вкрали гроші в офісі, а викликали сантехніка. Дубинський був нервовий, звинувачення його стосувалися. Арахамія ж просто погодився взяти участь за компанію", – додав він. Відзначається, що результати поліграфа будуть оприлюднені увечері в понеділок, 28 жовтня.

Арахамія також заявив, що народні депутати "СН", що входять до фінансового комітету Ради, на наступному тижні (з понеділка, 28 жовтня) підуть на масове проходження поліграфа.

Нагадаємо, напередодні, 24 жовтня, народний депутат Олександр Дубинський успішно пройшов перевірку. Його тестування тривало майже три години. Поліграфолог, за попередніми підсумками, запевнив, що нардеп не брав хабарів за голосування в Раді. Арахамія, який прийшов слідом за Дубинським, пройти перевірку не зміг через неготовність нового тестування.

У Дніпрі патріоти не дали «тітушкам» зірвати Куліш-Фест: Організаторами неподобства називають відомого «слугу»-українофоба, бачили наче і радника-"диверсанта" Банкової (фото, відео)

субота, 18 вересень 2021, 22:07

«Туристи Зеленського», явно не місцеві, провокували гостей фестивалю та викрикували провладні заклики. Спроба влаштувати погром закінчилась для провокаторів плачевно: першими схоже збігли організатори, щоб не потрапити в «полон». Більше сотні люмпенізо...

​Шлях до царювання Володимира III: "Законопроєкт про олігархів має на меті зробити ручними всі телеканали в Україні… Це не що інше, як путінізм", - Герасимов

субота, 18 вересень 2021, 21:10

Путіна в 2000-х не знищена ще російська опозиція, а далі і царедворці «охрестили» Володимиром II, натякаючи на удавану тираном спадковість від Володимира Хрестителя. Зеленський теж вважає, що йому замало влади, і демонструє прагнення до абсолютизму. Єд...