Скандальна Безугла взялася за нардепів-фронтовиків - каже, що ніхто не воює

Безугла взялася за нардепів-фронтовиків: каже, що ніхто не воює

Народна депутатка від "Слуги народу" Мар'яна Безугла стверджує, що виявила лише один випадок мобілізації народного депутата в ЗСУ, передають Патріоти України.

"Досліджуючи сьогодні питання воюючих нардепів я знайшла один(!) випадок мобілізації народного депутата в ЗСУ. 1 з 400. Всі інші не є офіційно в штаті військових частин. Отже, у нас з 400 більше ніхто не воює", – зазначила нардепка.

Вона звернула увагу на депутата від "Голосу" Романа Лозинського, який у жовтні 2021 року підписав контракт на проходження служби в резерві ЗСУ в 73 морському центрі ССО.

За інформацією Безуглої, 7 березня (ймовірно йдеться про 2022 рік) Лозинський добровільно мобілізувався і навіть отримав відзнаку Головнокомандувача ЗСУ "Золотий Хрест". Але у вересні 2023 він демобілізувався.

"Як таке можливо? В профілі повно професійних фото у формі. За моїми даними, отримував подвійне грошове забезпечення: як нардепа, так і військовослужбовця. НАЗК навіть щодо цього написало розʼяснення. Загалом Роман відмовився коментувати свою мобілізацію-службу-демобілізацію", – зазначила нардепка.

На додачу вона опублікувала скрін-пояснення Лозинського, датований вереснем, де він стверджував, що не був демобілізованим.

Щодо інших нардепів, які стверджували, що воювали, Безугла у коментарях пояснила, що ніхто з них, зокрема Роман Костенко, який є полковником СБУ, не були мобілізовані.

Раніше повідомлялося, що серед депутатів на фронті були Роман Костенко, Сергій Рудик, Роман Лозинський і Михайло Забродський.

Скандал у Кенії: Міністра звинувачують у вербуванні чоловіків для війни проти України

вівторок, 23 червень 2026, 17:37

У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...

"Нам дуже подобається, як воно горить": Бійці ГУР дістали російський "Панцир-С2" у підземному укритті (відео)

вівторок, 23 червень 2026, 17:22

Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...