Скандальний суддя спіймав чергового "ляща": Антидубінські санкції до смерті перелякали Третю владу України. Тупицький не може добитись від колег скасування сумнівних указів Зеленського

Голова Конституційного суду України Олександр Тупицький програв судову справу проти Управління держохорони. Його співробітники не пускали суддю у будівлю КСУ. Про це повідомляє прес-служба Окружного адміністративного суду Києва, передають Патріоти України.

Вказано, що Окружний адміністративний суд Києва розглянув заяву Тупицького про забезпечення позову, у якій він просив суд заборонити УДО перешкоджати виконанню ним повноважень глави суду. "8 лютого у відкритому судовому засіданні ОАСК ухвалив - відмовити у її задоволенні, оскільки суд дійшов висновку про відсутність правових підстав для цього", - зазначає суд.

В ОАСК підкреслюють, що позивач не надав належних та допустимих доказів на підтвердження існування очевидної небезпеки заподіяння шкоди його правам та інтересам до ухвалення рішення у даній справі.

"На думку суду, застосування обраних позивачем заходів забезпечення позову не може ґрунтуватись на тих обставинах, якими позивач обґрунтовує свої заявлені позовні вимоги, оскільки цю оцінку суд надає виключно під час розгляду справи по суті", - йдеться у повідомленні. Нагадаємо, Тупицький подав відповідний позов до суду наприкінці січня.

"У ворога були плани": Селезньов пояснив, навіщо ЗСУ здійснили "рейд" у Бєлгородську область

четвер, 10 квітень 2025, 8:08

Захід Сил оборони України до Бєлгородської області мав на меті не дозволити ворожим військам посилити своє угруповання на іншій ділянці фронту та не тільки. Про це розповів колишній речник Генерального штабу Збройних сил України (ЗСУ) Владислав Селезнь...

На концерті Кобзона посилився аншлаг, у ворога також підскочили втрати в автотранспорті та артилерії: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 10 квітня

четвер, 10 квітень 2025, 7:51

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 10.04.25 орієнтовно склали: