Скаржаться на величезні втрати та відсутність карт і озброєння: Тероборону Бєлгорода відправили на штурм позицій ЗСУ

Учасників територіальної оборони Бєлгородської області РФ кинули на штурм позицій ЗСУ. Вони бідкаються, що ними командують бойовики "ДНР", через що в росіян великі втрати. Відео поширив російський телеграм-канал "Обережно, новини", передають Патріоти України.

Члени тероборони Бєлгорода побідкались, що їм обіцяли, що вони служитимуть в своєму регіоні. Проте 1 березня їх посадили в автобуси та відвезли на територію окупованої Донецької області. Там росіян віддали у підпорядкування терористів "ДНР", які погнали їх на штурм позицій ЗСУ.

Водночас росіяни заявляють, що вони готові вбивати українців, проте нарікають, що їх не підготували до цього, не надали озброєння та навіть карт. Через це окупанти нарікають на великі втрати у їхньому підрозділі та кажуть, що середній вік тероборонівців - 40 років.

Є виклики: Війна в Україні змусила Захід переосмислити концепт протиповітряної оборони, - Business Insider

середа, 24 червень 2026, 16:04

Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....

ЗСУ уразили унікальний завод на Уралі

середа, 24 червень 2026, 15:50

В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...