
Учасників територіальної оборони Бєлгородської області РФ кинули на штурм позицій ЗСУ. Вони бідкаються, що ними командують бойовики "ДНР", через що в росіян великі втрати. Відео поширив російський телеграм-канал "Обережно, новини", передають Патріоти України.
Члени тероборони Бєлгорода побідкались, що їм обіцяли, що вони служитимуть в своєму регіоні. Проте 1 березня їх посадили в автобуси та відвезли на територію окупованої Донецької області. Там росіян віддали у підпорядкування терористів "ДНР", які погнали їх на штурм позицій ЗСУ.
Водночас росіяни заявляють, що вони готові вбивати українців, проте нарікають, що їх не підготували до цього, не надали озброєння та навіть карт. Через це окупанти нарікають на великі втрати у їхньому підрозділі та кажуть, що середній вік тероборонівців - 40 років.
Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...
Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...