
Учасників територіальної оборони Бєлгородської області РФ кинули на штурм позицій ЗСУ. Вони бідкаються, що ними командують бойовики "ДНР", через що в росіян великі втрати. Відео поширив російський телеграм-канал "Обережно, новини", передають Патріоти України.
Члени тероборони Бєлгорода побідкались, що їм обіцяли, що вони служитимуть в своєму регіоні. Проте 1 березня їх посадили в автобуси та відвезли на територію окупованої Донецької області. Там росіян віддали у підпорядкування терористів "ДНР", які погнали їх на штурм позицій ЗСУ.
Водночас росіяни заявляють, що вони готові вбивати українців, проте нарікають, що їх не підготували до цього, не надали озброєння та навіть карт. Через це окупанти нарікають на великі втрати у їхньому підрозділі та кажуть, що середній вік тероборонівців - 40 років.
Міністерство оборони Німеччини, ймовірно, відмовляється від проєкту створення найбільшого бойового корабля для Військово-морських сил країни — фрегата класу F126, передають Патріоти України. Як повідомляє Der Spiegel, проєкт зіткнувся з численними затр...
Росія розробляє юридичне підґрунтя, щоб залучити громадян Білорусі до своїх збройних сил, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту вивчення війни (ISW). ISW прогнозує, що Росія може спробувати завербувати білорусів до своєї армії через...