Сказали, що "не прийняти не можна": Затриманим на протестах проти мобілізації в Москві вручили повістки

Деяким затриманим на акціях протесту проти оголошеної президентом РФ Володимиром Путіним часткової мобілізації вручали повістки до військкоматів, інформують Патріоти України.

Як повідомляють правозахисники та ЗМІ, затримані в Москві розповіли, що в декількох відділах поліції їм вручали повістки. За даними правозахисників, це відбувалося в районах Соколина Гора, Любліно, Східне Ізмайлово, Текстильники і Алтуф'єво.

В ОВС по району Марфіно зайшла людина в цивільному і заявила, що зараз вручатиме повістки, а до ОВС по району Проспект Вернадського, як повідомляли вночі затримані, приїхали співробітники військкомату. Як мінімум одному із затриманих погрожували кримінальною справою через відмову підписати повістку, стверджує правозахисний проект "ОВС-Інфо".

Дружина затриманого на акції москвича розповіла "Медіазоні", що її чоловіку вручили повістку в ОВС по району Соколина Гора: "Мого чоловіка затримали на Арбаті, відвезли в ОВС на Соколиній горі і видали там на завтра повістку до військкомату. Він її підписав. Йому особисто вручав [повістку] комісар. На відео вони знімали, як вони вручають йому повістку і говорили, що він не може не прийняти її, тому що він громадянин Російської Федерації і зобов'язаний з'явитися завтра в комісаріат".

Близько 400 осіб: У Куп’янську виявлено списки колаборантів, які виконували функції окупаційної влади

п’ятниця, 7 жовтень 2022, 0:36

У деокупованому Куп’янську виявлено списки колаборантів, які виконували організаційно–розпорядчі функції окупаційної влади. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін в ефірі інформаційного телемарафону, передають Па...

"Вже отримала запрошення": Президентка Словаччини пожартувала про візит до "анексованого" Чехією Калінінграда

п’ятниця, 7 жовтень 2022, 0:29

Президентка Словаччини Зузана Чапутова в четвер підхопила жарт про "анексію" Калінінградської області Росії, який в останні дні поширюється в чеських соцмережах, повідомляють Патріоти України. "Можу подумати над державним візитом. Або ні. Чудова робота...