"Сказали, що під Воронеж їдемо": Окупант поскаржився, що його обманом привезли на війну. Перехоплення

Російський загарбник обурений тим, як влада в Москві фактично обманним шляхом затягла його на війну до України. Разом зі своїм загоном вони тричі намагалися захопити Лиман на Донеччині, але українські захисники дають їм потужну відсіч, передають Патріоти України.

Тому мобілізований зателефонував другу, щоб поскаржитися, як ледве накивав п'ятами. У черговому аудіоперехопленні телефонної розмови,опублікованій ГУР, російський солдат зауважив, що командира ліквідували ще за першої атаки.

"Мені взагалі сказали, що під Воронеж їдемо. А опинилися тут, на "стрічці". Тут артилерія, міномети, по нас з усього х...рять. Дрони взагалі х...й зіб'єш", – роздратовано повідомляє окупант. Мобілізований зізнається, що зовсім інакше уявляв війну в Україні. Однак тепер він зіткнувся з реальністю, яка нічого доброго йому не обіцяє.

"У наших Збройних сил відкривається простір": Окупанти розповіли, чому підрив ГЕС для них дуже вигідний

середа, 7 червень 2023, 13:15

Російська армія отримала військово-тактичну перевагу завдяки руйнуванню греблі Каховської ГЕС, заявив голова окупаційної адміністрації Херсонської області Володимир Сальдо. Про це він заявив в інтерв'ю російським пропагандистам, передають Патріоти Укра...

"Маємо просування на різних ділянках": ЗСУ перейшли в наступ на Бахмутському напрямку, - Ганна Маляр

середа, 7 червень 2023, 12:53

Епіцентром бойових дій залишається схід. На Бахмутському напрямку українські війська перейшли з оборони в наступ. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр, передають Патріоти України. «За добу, що минула, маємо просування на різних діл...