"Сказав зайве": У США розгорається новий скандал через Україну

Президент США Дональд Трамп упродовж декількох тижнів розмірковує над звільненням виконувача обов'язків глави апарату Білого дому Міка Малвейні, передають Патріоти України.

Ймовірна причина – його невдалі виступи на тлі розслідування у справі про імпічмент американського лідера. Про це, посилаючись на слова трьох близьких до дискусій джерел.

За їхніми даними, Трамп нібито висловив своє невдоволення словами чиновника пресконференції 17 жовтня. Зокрема тоді Малвейні визнав той факт, що військова допомога Україні була припинена задля посилення тиску на Київ. Хоча пізніше він виправився, зауваживши, що жодної "послуги за послугу" не було.

Водночас, зазначає видання, старші помічники президента США просять не звільняти Малвейні, поки триває розслідування демократів. Вони переконані, що таке кадрове рішення Трампа "спричинить хаос" і буде складно знайти йому заміну.

"Але президент був дуже невдоволений цією пресконференцією. Це був дуже поганий день для президента", – зауважив один з інсайдерів, додавши, що Малвейні навряд чи звільнять до кінця року.

Також зазначається, що цю ситуацію помічники глави Білого дому порівнюють із нещодавнім звільненням ексрадника із нацбезпеки Джона Болтона. Його усунули з посади ще у вересні, а нині демократи не можуть добитися від нього дачі показань.

"Трамп постійно запитує всіх, що вони думають про Малвейні. Він явно розчарований ним. Проте всі радять: останнє, що йому потрібно зараз – це ще одна важлива кадрова зміна", – підсумував один із високопосадовців США.

Аваков заявляє, що задоволений рівнем компетенції президента Зеленського і не прагне зайняти його крісло

субота, 28 березень 2020, 12:34

Схоже всесильного міністра дуже турбує, що шостий президент може повірити чуткам і сподівається на грубі лестощі як засіб укріплення довіри Володимира Олександровича, котрий на власне переконання розбирається в людях. Міністр внутрішніх справ України А...

Скрепний облом: "Особливий статус Донбасу ніколи не буде внесено до Конституції України", - віцепрем'єр із реінтеграції окупованих територій

субота, 28 березень 2020, 11:57

За його словами, представники Російської Федерації в Тристоронній контактній групі намагаються порушити це питання на кожній зустрічі. "Вони на кожній сесії запитують: "Чи буде Україна вносити особливий статус до Конституції?" Ми завжди говоримо, що ні...