"Скелет" з кремлівської шафи смердить страшним злочином. "Свідчення Чуркіна в Радбезі ООН ще відгукнуться РФ": Дипломат нагадав, якою брехнею Росія виправдовувала агресію проти України

Бовкнувшего зайве Чуркіна поховали, але справа вже була зроблена

У День пам’яті захисників Донецького аеропорту постійний представник України при ООН Сергій Кислиця нагадав, як свого часу на засіданні Ради Безпеки Росія виправдовувала агресію проти України, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Укрінформ".

"Чуркін (тодішній постпред Росії при ООН, нині покійний. - Ред.) намагався виправдати дії Росії наявністю "копії оригіналу заяви" Януковича, який звернувся до РФ із проханням використати підрозділи збройних сил Росії в Україні", - зазначив Кислиця.

За його словами, це був безпрецедентний випадок в історії ООН після завершення холодної війни, коли "постійний член Ради безпеки, радше країна, яка захопила це місце, вчиняє такі дії".

"Звертаюся до президента Росії Володимира Володимировича Путіна з проханням використати збройні сили Російської Федерації для відновлення законності, миру, правопорядку, стабільності, захисту населення України. Віктор Янукович, 1 березня 2014 року", - цитував Віталій Чуркін на засіданні Радбезу ООН лист президента-зрадника.

Проте згодом Дмитро Пєсков заявив, що листа Януковича не було, зауважив Сергій Кислиця. Він навів слова речника президента РФ: "Річ у тому, що жодного листа офіційно до адміністрації президента не надходило. Жодного подібного документа в адміністрації президента не реєструвалося".

"Тобто посол Путіна на весь світ заявив, що лист Януковича існував, а рупор Путіна - що не було жодного листа", - зазначив Кислиця.

Незадовго до цих заперечень Пєскова Чуркін помер – "чи то отруївся, чи то серцевий напад стався", нагадав український дипломат. І наголосив: свідчення Чуркіна в Радбезі ООН ще відгукнуться Росії – "така доля чекає на всіх убивць та їхніх посіпак".

Військовий експерт спрогнозував, на скільки часу росіянам вистачить крилатих ракет

субота, 28 травень 2022, 12:30

Російські агресори в ході війни проти України на даний момент вже використовували більше половини запасу крилатих ракет. Про це в коментарі порталу "Новий час" розповів Антон Міхненко - військовий експерт і редактор англомовного журналу Ukrainian Defen...

"Своїх бросаєм": Командири окупантів забороняють евакуйовувати поранених, переживаючи за техніку

субота, 28 травень 2022, 12:20

Керівництво російських окупантів більше береже техніку, аніж своїх солдатів. Адже за втрату техніки на них очікує відповідальність, а от людей їм не шкода, передають Патріоти України. Саме з цим і пов'язана проблема із забезпеченням окупаційних підрозд...