Витратили "синє м'ясо" в Україні: У Сибіру ліквідують колонії для ув'язнених

У Красноярському краї РФ закривають дві колонії через скорочення кількості ув'язнених - вони пішли на війну проти України.

Уповноважений із прав людини в регіоні Марк Денисов заявив, що через це кількість скарг на Федеральну службу виконання покарань зменшилася на чверть порівняно з 2023 роком, пише місцеве видання "Проспект Мира".

"Разове велике скорочення кількості засуджених в умовах СВО підштовхнуло декого відрапортувати наверх про необхідність закриття пенітенціарних установ Росії з метою оптимізації, економії. Ці установи буде закрито вже цього року і в нашому краї. З найвідоміших - це установи в Арейському і Громадську", - сказав він.

Йдеться про ІК-16 та ІК-7, де відбувають покарання засуджені до суворого режиму чоловіки. Денисов переконаний, що протягом п'яти років вони знову знадобляться, оскільки війна закінчиться і "все повернеться на круги своя".

Німеччина підтвердила доставку в Україну додаткової установка ППО IRIS-T, як це покращить захист нашого неба

субота, 25 травень 2024, 7:30

Німеччина надала Україні третю частину обіцяних зенітних комплексів IRIS-T. Однак промисловість не встигає виробляти ракети для цих комплексів, розповіли журналісти. . 24 травня в Україні опинилася ще одна установка протиповітряної оборони IRIS-T SLM....

"Маємо бути готовими": Прикордонники не виключають можливого наступу РФ у Сумській області

субота, 25 травень 2024, 7:22

Українські прикордонники не виключають, що росіяни можуть розпочати наступ у Сумській області, як це сталося у Харківській області. Хоча зараз окупанти не мають достатньо сил для цього. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на речника Державної пр...