"Схожа на місцевість із постапокаліптичних фільмів": Зі зруйнованої Авдіївки евакуюють комунальників і вимкнуть мобільний зв'язок (відео)

Міська влада Авдіївки вирішила евакуювати з міста працівників комунальних служб. Про це повідомив голова Авдіївської МВА Віталій Барабаш, передають Патріоти України.

За його словами, Авдіївка все більше стає схожою на місцевість з постапокаліптичних фільмів або на геть зруйновану росіянами Мар'їнку. "Тому прийнято непросте рішення щодо евакуації з Авдіївки решти наших героїв – комунальників, які хоч якось намагались підтримувати чистоту і життєдіяльність міста", – зазначив Барабаш.

Також він закликав решту мешканків також евакуюватися з Авдіївки, адже російські ракети і снаряди не шкодують нікого і нічого. А підвали теж не рятують. Барабаш зазначив, що майже кожного дня внаслідок ворожих обстрілів "складаються" багатоповерхові будинки.

У зв'язку з евакуацією комунальників в місті вимкнуть мобільний зв'язок. "Будемо вимикати мобільний зв'язок у місті. Не буде змоги заряджати телефон, бо ще пару днів і нікому буде обслуговувати генератори, мобільну вежу запускати", — пояснив очільник МВА.


"Від полку лишилося 37%": Окупанти поскаржилися, що командування їх "кинуло", а поранених ніхто не рятує (відео)

субота, 10 червень 2023, 9:59

Чергова група російських "мобіків" поскаржилася на командування військами РФ в Україні. Окупантам не подобається, що їм не дають постачання та "розумних" наказів, у разі обстрілу ніхто не прикриває їх артилерією, а без евакуації "300-ті" стають "вантаж...

Разом вбивають українців: У ГУР назвали країни, які надають Росії пряму військову допомогу

субота, 10 червень 2023, 9:00

На сьогодні декілька країн світу надають пряму військову допомогу державі-терористу Росії. Перелік не такий великий і повністю передбачуваний - Іран, Білорусь і, ймовірно, Північна Корея. Про це в інтерв'ю українським ЗМІ повідомив представник Головног...