Протистояння між Україною та Росією на лінії фронту перейшло у стадію "гри резервами". І Сили оборони вдаються до виграшної за наявних умов тактики: вони змушують ворога йти у лобові атаки, у яких резерви Росії стираються швидше. передають Патріоти України.
Наразі РФ змушена кидати у штурми ті підрозділи, які берегла для нового наступу наприкінці поточного року. Про це написав військовий кореспондент Богдан Мірошников у своєму Telegram-каналі.
Журналіст зазначив, що просто зараз РФ посилено втрачає власні резерви, продовжуючи активні штурмові дії на низці напрямків фронту і знижуючи здатність до нового наступу, що прогнозувався наприкінці року.
"Схоже, гра резервами на фронті – у самому розпалі. Сили Оборони змушують ворога йти у лобові атаки, де їхні резерви стираються швидше. Загалом, на цю осінь-зиму очікувалася нова наступальна кампанія окупантів. Але вони вирішили не закінчувати поточну і кидають прямо зараз в штурми ті підрозділи, які готувалися на кінець року. Тому цей важкий для нас період не закінчується", – зазначив Мірошников.
Водночас він застеріг українців від зневіри через нібито нескінченні запаси у Росії як техніки та озброєнь, так і "гарматного м'яса". І зазначив: після темних часів, які ми переживаємо зараз, над Україною неодмінно зійде сонце Перемоги.
"Не думайте, що ворог не має проблем через це. Скоро вони будуть очевидними, а згодом безкінечні наступи зіграють з орками поганий жарт. Так, це буде потім, не зараз. Дуже прошу вас – не треба думати, що у ворога ресурси є безлімітними. Бо інакше ми б не були там, де зараз. Все буде ок, але для цього треба всім нам гарненько попітніти. Буде ще свято на нашій вулиці!" – спробував підбадьорити українців журналіст.
Унаслідок нічної атаки Росії на Львів 12 липня пошкоджено три корпуси Національного університету "Львівська політехніка". Про це повідомляє місцеве видання "Твоє місто" з посиланням на ректорку університету Наталію Шаховську, передають Патріоти України...
Повітряні сили Збройних сил України називають у зведеннях "локаційно втраченими" ті російські безпілотники, місце падіння яких не вдалося визначити. Про це науковий співробітник Державного музею авіації України Валерій Романенко розповів в опубліковано...