
Більше половини американців вважають Росію та Іран ворогами США, про це заявили 55% та 56% громадян відповідно, що продемонстрували результати опитування компанії YouGov. При цьому 25% і 21% респондентів бачать ці країни лише недружньо налаштованими до Штатів, передають Патріоти України.
Ще 4% та 2% опитаних назвали Москву та Тегеран дружелюбно налаштованими, а 1% назвав і Росію, та Іран союзниками Америки. Однак 15% не змогли визначитися із ставленням Росії до США.
Крім того, за даними опитування, проведеного Financial Times та Школою бізнесу університету Мічігану Michigan Ross, фінансове становище половини американців під час перебування на посаді президента США Джо Байдена погіршилося. У цьому визнали 50% опитаних. Близько 42% зареєстрованих виборців вважають, що їм буде «набагато» або «деякою мірою» краще, якщо кандидат Дональд Трамп переможе у листопаді, а 33% сказали те саме про віцепрезидентку країни Камалу Гарріс.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...