Скільки коштів залишилося на військову допомогу Україні: У Пентагоні назвали точну суму


У Міноборони США повідомили, що на військову допомогу Україні залишилося близько 5,9 мільярда доларів. Про це сказав речник Пентагону Пет Райдер під час брифінгу 5 грудня, передають Патріоти України.

"На даний момент у нас є приблизно 4,8 мільярда доларів відновлених президентських повноважень на скорочення Presidential Drawdown Authority і 1,1 мільярда доларів наявних ресурсів для поповнення американських запасів", - повідомив він.

Райдер наголосив, що без додаткового фінансування Міноборони США не зможе підтримувати той рівень допомоги Україні, який є зараз. "Ця ситуація підкреслює важливість подальшої підтримки України з боку Конгресу у вирішальний момент її кампанії із захисту своєї свободи та протистояння російській агресії", - наголосив він.

Україна має перемогти: Європарламент закликав передати Україні далекобійні ракети і конфіскувати активи РФ

четвер, 29 лютий 2024, 16:45

Європейський парламент ухвалив резолюцію на підтримку України до другої річниці повномасштабного вторгнення РФ. Євродепутати закликають передати Україні зброю для перемоги, передають Патріоти України. Резолюцію підтримав 451 європейський депутат, 46 бу...

Загибель помічника Залужного: У ДБР розповіли про хід розслідування

четвер, 29 лютий 2024, 15:56

Державне бюро розслідувань ще розслідує загибель у листопаді 2023 року від вибуху гранати помічника Залужного Геннадія Частякова: було опитано близько 20 свідків, проведено три слідчі експерименти, триває кілька експертиз, передають Патріоти України. Д...