Скільки найманців "ЛДНР" перейшло на бік України: СБУ озвичила цифри

З серпня 2015 року та по теперішній час, українській владі добровільно здалися 383 сепаратиста з ДНР і ЛНР. В тому числі, 128 осіб в минулому році і 16 осіб з початку 2019 року. Про це заявили в департаменті контррозвідки СБУ, зазначають Патріоти України.

Всі ці люди склали зброю в рамках програми СБУ "На тебе чекають вдома". Вона передбачає, що учасники незаконних збройних формувань можуть перейти на сторону України з найменшими втратами. І це поки єдиний шанс для сепаратистів, що не здійснювали тяжких злочинів (вбивств, тортур, згвалтувань, нападів на підприємства) законно вибратися з болота "русского мира".

Як підкреслили в СБУ, програма "не встановлює законодавчих гарантій і процедур звільнення осіб від кримінальної відповідальності", а лише передбачає консультативну допомогу цим людям у припиненні ними протиправної діяльності. В СБУ відзначили, що в цьому відношенні тісно співпрацюють з Національною поліцією, оскільки більшість правопорушень розслідуються саме поліцейськими. Для участі в програмі "На тебе чекають вдома" досить повідомити про свої наміри будь-яким зручним способом.

Поки дана програма - єдиний спосіб для сепаратистів "помиритися" з українським законодавством. Але в контексті повернення миру на Донбас, незабаром можуть з'явитися і інші можливості.

Джерело: Апостроф

Хіти тижня. Скільки українців довіряють Зеленському і кого вважають кращим президентом: Соціологи оприлюднили дані (інфографіка)

понеділок, 25 травень 2020, 11:00

При цьому спікеру Верховної Ради Дмитру Разумкова довіряють 25%, не довіряють – 33%, прем'єр-міністру Денису Шмигалю довіряють тільки 14%, а 39% – не довіряють. До всіх інших політиків помітно переважає недовіра, при цьому співголові фракції ОПЗЖ Юрію ...

Хіти тижня. "Почалась масована кампанія з вибілювання власників "Епіцентрів", - політтехнолог Голобуцький

понеділок, 25 травень 2020, 10:00

В Україні Герегам навряд чи щось загрожує. Міцний перспективний бізнес розвиватиметься і далі на широкому полі, звільненому збанкрутілими конкурентами. "Судячи з усього, почалась масована кампанія з вибілювання Герег - для початку опубліковано інтерв'ю...