
Від початку повномасштабного вторгнення Росії на війну вирушили два народні депутати. Про це розповів голова Верховної Ради Руслан Стефанчук в ефірі загальнонаціонального телемарафону, передають Патріоти України.
Так, на фронт пішли нардепи від фракції "Голос" — Роман Костенко і Роман Лозинський. Зазначимо, що Роман Костенко з позивним "Гром" брав участь у бойових діях в АТО/ООС і входить до числа "кіборгів" — захисників Донецького аеропорту. Після повномасштабного вторгнення РФ він брав участь в обороні Миколаєва, а також у звільненні Снігурівки.
Роман Лозинський крім політичної діяльності є матросом Сил спеціальних операцій ЗСУ. "Вони фактично з першого дня пішли на фронт і дуже ефективно працюють і на фронті, і працюють у Верховній Раді. Вони беруть участь у засіданнях як комітетів, так і Верховної Ради", — розповів Стефанчук.
Інформації про те, аби хтось із дітей народних депутаів пішов на фронт, Стефанчук не має. "Мабуть тому, що у нас молодий склад Верховної Ради. У когось ще просто немає дітей, у когось вони маленькі. Що стосується старшого покоління, мені про такі випадки невідомо", — зазначив голова ВР. Зазначимо, що народні депутати не підлягають призову під час мобілізації.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...