Скільки нардепів пішли на фронт і чи воюють їхні діти: Стефанчук відповів

Від початку повномасштабного вторгнення Росії на війну вирушили два народні депутати. Про це розповів голова Верховної Ради Руслан Стефанчук в ефірі загальнонаціонального телемарафону, передають Патріоти України.

Так, на фронт пішли нардепи від фракції "Голос" — Роман Костенко і Роман Лозинський. Зазначимо, що Роман Костенко з позивним "Гром" брав участь у бойових діях в АТО/ООС і входить до числа "кіборгів" — захисників Донецького аеропорту. Після повномасштабного вторгнення РФ він брав участь в обороні Миколаєва, а також у звільненні Снігурівки.

Роман Лозинський крім політичної діяльності є матросом Сил спеціальних операцій ЗСУ. "Вони фактично з першого дня пішли на фронт і дуже ефективно працюють і на фронті, і працюють у Верховній Раді. Вони беруть участь у засіданнях як комітетів, так і Верховної Ради", — розповів Стефанчук.

Чи воюють діти нардепів

Інформації про те, аби хтось із дітей народних депутаів пішов на фронт, Стефанчук не має. "Мабуть тому, що у нас молодий склад Верховної Ради. У когось ще просто немає дітей, у когось вони маленькі. Що стосується старшого покоління, мені про такі випадки невідомо", — зазначив голова ВР. Зазначимо, що народні депутати не підлягають призову під час мобілізації.

На півдні ЗСУ досягли Новопрокопівки, російські елітні підрозділи деградують, - ISW

середа, 27 вересень 2023, 9:44

На південному фронті елітні підрозділи російської армії продовжують деградувати під тиском атак українських Сил оборони, які, швидше за все, вже досягли околиць Новопрокопівки, повідомляють аналітики Американського Інституту війни, передають Патріоти У...

Цинізм вищого рівня: Голова МЗС Білорусі заявив, що "не може уявити" участь Мінська у війні проти України

середа, 27 вересень 2023, 9:30

Міністр закордонних справ Білорусі Сергєй Алєйник заявив, що не може уявити ситуацію, за якої його держава вступає у війну в Україні разом з російськими військами - проігнорувавши той факт, що Мінськ надав свою територію для вторгнення РФ у лютому 2022...