
Від початку повномасштабного вторгнення Росії на війну вирушили два народні депутати. Про це розповів голова Верховної Ради Руслан Стефанчук в ефірі загальнонаціонального телемарафону, передають Патріоти України.
Так, на фронт пішли нардепи від фракції "Голос" — Роман Костенко і Роман Лозинський. Зазначимо, що Роман Костенко з позивним "Гром" брав участь у бойових діях в АТО/ООС і входить до числа "кіборгів" — захисників Донецького аеропорту. Після повномасштабного вторгнення РФ він брав участь в обороні Миколаєва, а також у звільненні Снігурівки.
Роман Лозинський крім політичної діяльності є матросом Сил спеціальних операцій ЗСУ. "Вони фактично з першого дня пішли на фронт і дуже ефективно працюють і на фронті, і працюють у Верховній Раді. Вони беруть участь у засіданнях як комітетів, так і Верховної Ради", — розповів Стефанчук.
Інформації про те, аби хтось із дітей народних депутаів пішов на фронт, Стефанчук не має. "Мабуть тому, що у нас молодий склад Верховної Ради. У когось ще просто немає дітей, у когось вони маленькі. Що стосується старшого покоління, мені про такі випадки невідомо", — зазначив голова ВР. Зазначимо, що народні депутати не підлягають призову під час мобілізації.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...