Скільки українців хоче вступу в НАТО: Соціологи оприлюднили цікаві дані

Вступ до НАТО вважають найкращим варіантом забезпечення безпеки України 40,9% населення країни. Про це йдеться в результатах соціологічного опитування фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва та Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), повідомляють Патріоти України.

У заяві соціологів уточнюється, що різку підтримку ідея вступу до НАТО отримала після початку російської агресії проти України в 2014 році.

"У квітні 2012 року тільки 13% громадян бачили у вступі в НАТО кращий варіант безпеки, 31% українців віддавали перевагу військовому союзу з Росією і країнами СНД і ще 31% - позаблоковому статусу, то після 2014 року громадська думка радикально змінилася", - відзначили соціологи.

За їх словами, протягом 5 років зближення з НАТО підтримували від 40 до 46% українських громадян, а число прихильників всіляких союзів з Росією становило 5-7%. Прихильниками позаблокового статусу України залишилося від 21 до 28% опитаних. Слід зазначити, що в останніх дослідженнях цей відсоток відчутно зріс - до 36%.

Вступ до альянсу як гарантію безпеки згідно з опитуванням від серпня 2019 бачать 41% від загального числа. Число прихильників об'єднань з Росією також зросла до 7,4%.

Хіти тижня. "Израиль не ждал доброго дядю из-за океана или мамку Меркель. Это пример для Украины", - Флінт

вівторок, 28 січень 2020, 3:00

"Я не случайно поставил статью про Израиль и его 8-е по мощи место в мире. Прежде всего это пример для Украины. И сейчас я скажу то, что будет многим очень неприятно. Не желаете читать - милости просим, можете покинуть ленту. Но сказать это необходимо"...

Свої кинули пораненого: На Донбасі взяли в полон розвідника "ДНР" (фото)

вівторок, 28 січень 2020, 0:00

Українські військові доставили затриманого в військовий госпіталь. На Донбасі українські військові захопили в полон чергового бойовика «ДНР». Про це повідомили в штабі операції Об'єднаних сил, передають Патріоти України. «В ході обстеження території мі...