Скільки українців хоче вступу в НАТО: Соціологи оприлюднили цікаві дані

Вступ до НАТО вважають найкращим варіантом забезпечення безпеки України 40,9% населення країни. Про це йдеться в результатах соціологічного опитування фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва та Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), повідомляють Патріоти України.

У заяві соціологів уточнюється, що різку підтримку ідея вступу до НАТО отримала після початку російської агресії проти України в 2014 році.

"У квітні 2012 року тільки 13% громадян бачили у вступі в НАТО кращий варіант безпеки, 31% українців віддавали перевагу військовому союзу з Росією і країнами СНД і ще 31% - позаблоковому статусу, то після 2014 року громадська думка радикально змінилася", - відзначили соціологи.

За їх словами, протягом 5 років зближення з НАТО підтримували від 40 до 46% українських громадян, а число прихильників всіляких союзів з Росією становило 5-7%. Прихильниками позаблокового статусу України залишилося від 21 до 28% опитаних. Слід зазначити, що в останніх дослідженнях цей відсоток відчутно зріс - до 36%.

Вступ до альянсу як гарантію безпеки згідно з опитуванням від серпня 2019 бачать 41% від загального числа. Число прихильників об'єднань з Росією також зросла до 7,4%.

В Москві та Севастополі заливаються жовчю: У Чорне море ввійшов величезний десантний корабель США (фотофакти)

неділя, 15 вересень 2019, 11:09

Кораблі Чорноморського флоту ВМС РФ супроводжують гостя у нейтральних водах, намагаючись показати, хто в тут господар. У суботу, 14 вересня, в акваторію Чорного моря увійшов десантний корабель ВМС США USNS Yuma. Влітку 2019-го року саме це судно достав...

Хіти тижня. Москва захлинеться власною слиною: Зеленський уточнив умови проведення виборів на Донбасі

неділя, 15 вересень 2019, 11:00

Донбас – це Україна і тому місцеві вибори там повинні бути, але тільки за українським законодавством. Президент Володимир Зеленський заявив, що місцеві вибори на Донбасі можуть відбутися тільки після виведення російських військ і за українським законод...