
Мешканцям російського Петербурга телефонують працівники військкоматів та вручають повістки із червоною поміткою "Явка обов'язкова". Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України.
"Молодому петербуржцю набридли дзвінки з військкомату. За останні кілька тижнів дзвонили чотири рази. Вимагали з'явитися для розмови, турбували словами "служба за контрактом" та "загальна мобілізація", - йдеться у повідомленні.
Кореспондент вирушив у військкомат разом з чоловіком, якого туди запрошували.Михайлу, ім'я змінене, одразу запропонували контракт "направленням за річку: Донбас, Луганськ". При відмові переконували грошима. Обіцяли близько 200 тисяч на місяць (про губернаторські 300 тисяч, які обіцяні кандидатам в іменні батальйони, на цій зустрічі теж говорили).
За словами, старшого помічника військового комісара Коренєва, з 24 лютого у військкоматі охочих укласти контракт практично не спостерігається. Усього брати участь у бойових діях вирушили три чи чотири мешканці, прописані в районі.
Також читачі повідомили виданню про десятки повісток з вимогою з'явитися у військкомат. На них штамп червоного кольору "Явка обов'язкова!".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...