Скінчились кадри? "Явка обов'язкова". Жителям Петербургу телефонують з військкоматів та надсилають повістки

Мешканцям російського Петербурга телефонують працівники військкоматів та вручають повістки із червоною поміткою "Явка обов'язкова". Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України.

"Молодому петербуржцю набридли дзвінки з військкомату. За останні кілька тижнів дзвонили чотири рази. Вимагали з'явитися для розмови, турбували словами "служба за контрактом" та "загальна мобілізація", - йдеться у повідомленні.

Кореспондент вирушив у військкомат разом з чоловіком, якого туди запрошували.Михайлу, ім'я змінене, одразу запропонували контракт "направленням за річку: Донбас, Луганськ". При відмові переконували грошима. Обіцяли близько 200 тисяч на місяць (про губернаторські 300 тисяч, які обіцяні кандидатам в іменні батальйони, на цій зустрічі теж говорили).

За словами, старшого помічника військового комісара Коренєва, з 24 лютого у військкоматі охочих укласти контракт практично не спостерігається. Усього брати участь у бойових діях вирушили три чи чотири мешканці, прописані в районі.

Також читачі повідомили виданню про десятки повісток з вимогою з'явитися у військкомат. На них штамп червоного кольору "Явка обов'язкова!".

Розвідка Британії пояснила, чому Путін швидко визнав помилки з мобілізацією у Росії

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:56

Російський диктатор Володимир Путін через тиждень після оголошення "часткової" мобілізації фактично визнав помилки щодо її проведення. Головні проблеми країни-агресора полягають у тому, що місцеві чиновники не знають точного масштабу мобілізаційної кам...

"Ми знищимо всі сили, які зможемо побачити": Ексголова ЦРУ розповів, якою буде відповідь США на ядерний удар РФ по Україні

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:55

До ядерних погроз Росії потрібно ставитися серйозно, заявив колишній директор Центрального розвідувального управління США Девід Петреус. Штати та їхні союзники по НАТО дадуть відповідь на такий удар РФ по Україні, якщо він станеться, але не будуть заст...