Сконали б у нього від штучного голоду окупантів 10 000 000 родичів, щоб кидатися таким: Посольство США відреагувало на заяву Путіна про "геноцид на Донбасі"

Американське дипломатичне відомство назвало небезпечними та безвідповідальними неправдиві звинувачення в геноциді на Донбасі, озвучені Володимиром Путіним, зазначають Патріоти України. Це є нічим іншим, як спробою перекласти відповідальність за те, що відбувається там, зазначили у посольстві.

9 грудня 2021 року президент Росії Володимир Путін сказав, що «те, що відбувається на Донбасі, нагадує геноцид», виступаючи під час засідання Ради з питань розвитку громадянського суспільства та прав людини в Росії, передає ТАРС.

Заява Путіна про геноцид є спробою перекласти провину за завданні Росією страждання, йдеться у дописі Посольства США в Україні, опублікованому у Twitter.

«Світ це знає, і брехня Росії щодо Донбасу є ще однією очевидною спробою перекласти провину за страждання, які завдала Росія», – мовиться у повідомленні.

Чотирьох вже затримала СБУ: Консул Росії у Харкові вербував агентів для ФСБ (фото)

вівторок, 28 березень 2023, 13:00

Служба безпеки України знешкодила групу агентів ФСБ у Харківській і Донецькій областях із восьми місцевих мешканців. Агенти передавали окупантам інформацію про Збройні сили України, один із них прикривався документами помічника нардепа і журналіста, ін...

Виставляв українців злочинцями, нацистами та вандалами: У Львові затримали колишнього військового-пенсіонера (фото)

вівторок, 28 березень 2023, 12:53

За даними спецслужби, агітатор публікував дописи на підтримку Путіна, війська загарбників та Росії загалом. Щодо України чоловік дотримувався протилежних поглядів, виставляючи українців злочинцями та вандалами, нацистами, фашистами тощо. "При цьому, з-...