Сконали б у нього від штучного голоду окупантів 10 000 000 родичів, щоб кидатися таким: Посольство США відреагувало на заяву Путіна про "геноцид на Донбасі"

Американське дипломатичне відомство назвало небезпечними та безвідповідальними неправдиві звинувачення в геноциді на Донбасі, озвучені Володимиром Путіним, зазначають Патріоти України. Це є нічим іншим, як спробою перекласти відповідальність за те, що відбувається там, зазначили у посольстві.

9 грудня 2021 року президент Росії Володимир Путін сказав, що «те, що відбувається на Донбасі, нагадує геноцид», виступаючи під час засідання Ради з питань розвитку громадянського суспільства та прав людини в Росії, передає ТАРС.

Заява Путіна про геноцид є спробою перекласти провину за завданні Росією страждання, йдеться у дописі Посольства США в Україні, опублікованому у Twitter.

«Світ це знає, і брехня Росії щодо Донбасу є ще однією очевидною спробою перекласти провину за страждання, які завдала Росія», – мовиться у повідомленні.

Операція "розконсервація": Генштаб ЗСУ попередив про незвичайні військові навчання в Білорусі

середа, 25 травень 2022, 22:22

Наприкінці травня на полігонах у п'яти областях Білорусі заплановані військові навчання, в рамках яких передбачена "розконсервація" озброєння і техніки. Про це йдеться у зведенні Генерального штабу Збройних сил України станом на 18:00, передають Патріо...

Кошти можуть повернути Україні: Швейцарія планує заарештувати активи Іванющенка на $104 млн

середа, 25 травень 2022, 22:12

Швейцарський уряд планує конфіскувати активи на суму понад 100 мільйонів швейцарських франків ($104 мільйони) у Юрія Іванющенка, соратника колишнього президента України Віктора Януковича. Про це йдеться у заяві уряду, передають Патріоти України. "На св...