"Скоро ми перейдемо до наступальних дій": Сирський відвідав позиції на Лиманському напрямку (відео)

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський приїхав на позиції українських військових на Лиманському напрямку, передають Патріоти України.

Як заявив він у своєму Telegram, там зустрівся з командирами частин та підрозділів, котрі наразі виконують завдання в найбільш "гарячих точках". Також зауважив, що невдовзі українські військові перейдуть до наступу.

"Спільно обговорили можливі сценарії розвитку подій на цьому напрямку та поточну ситуацію на фронті. Зазначив, що скоро настане той час, коли ми перейдемо до активних наступальних дій, визначив конкретні завдання на підготовку до них", - сказав Сирський.

Також командувач розповів, де саме українські військові зупиняють наступи ворога на Лиманському напрямку.

"Наші частини і підрозділи продовжують стійко утримувати займані рубежі та позиції, відбивають всі спроби ворога просунутися вперед в районах Білогорівки, Спірного, Новоселівського, Торського, завдають йому значних втрат в особовому складі і техніці", - додав він.

Окрім цього, Сирський нагородив військових. "Подякував та нагородив на передовій воїнів 10 огшбр, 54 омбр, 81 одшбр, 95 одшбр, 92 омбр. Від офіцера до солдата всі з честю виконують свій обовʼязок перед українським народом. Пам‘ятаємо всіх, хто загинув в боях", - додав командувач.

Вогневий контроль по всій лінії зіткнення: Експерти розповіли про переваги ATACMS для України

вівторок, 26 вересень 2023, 18:44

Військовий аналітик Петро Черник вважає, що ніхто в публічному просторі не назве потенційні цілі для ATACMS, адже це буде великою послугою ворогу в передачі розвідувальних даних. Про це він розповів у коментарі Фокусу, передають Патріоти України. . За...

"Я думав, нацисти по той бік": "Мобік" із Північної Осетії поскаржився на знущання солдатів з армії Путіна (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 18:30

Російський "мобік" із Північної Осетії Арсен Теміраєв, який воює у складі 71-го полку 7-ї роти 3-го батальйону армії РФ, поскаржився на побиття з боку солдатів кремлівської армії. Він заявив, що причиною нападу стала його національність - кривдники ств...