"Скоро служити буде нікому": Найманці "ДНР" заявили про великі втрати і анонсували нові

В "ДНР" заявили о крупных потерях и анонсировали новые: "Скоро "служить" будет некому"О 10:10 в районі населеного пункту Лозове загинули троє бойовиків самопроголошеного формування "ДНР", ще один отримав поранення. Окупанти запросили режим тиші для евакуації пораненого і тіл загиблих - українська сторона підтвердила, інформують Патріоти України.

Як повідомляє паблік так званої "народної міліції ДНР", о 13:30 евакуаційна група висунулася на місце, однак потрапила під обстріл. В результаті ще один найманець загинув, четверо отримали поранення. "Упевнений, що "отвєтка" буде. Якщо ж ні, то скоро служити буде нікому", - прокоментував "перший заступник міністра інформації" "ДНР" Данило Безсонов.

Блогер Necro Mancer звернув увагу, що в сепаратистському пабліку після ранкових втрат відразу ж анонсували нові: "За попередніми даними, два 200-х в секторі Красногорівка - Старомихайлівка сьогодні вже є. Можливо, ще 2, +1 300-й до них сьогодні додасться". При цьому в Мережі не було актуальної інформації про обстріл на цій ділянці, де передбачалися нові втрати. За даними штабу операції Об'єднаних сил, окупанти протягом дня тричі порушили режим тиші. Втрат у лавах ЗСУ немає.

"Путін грає з вогнем щодо власної країни": У Німеччині закликали готуватися до розпаду Росії

четвер, 25 червень 2026, 9:44

Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...

Процес повернення з СЗЧ набирає оберти: Одна з найуславленіших бригад ЗСУ отримала 60 заявок за добу

четвер, 25 червень 2026, 9:35

Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...