
"Конфлікти, про які раніше говорили пошепки, вже виходять у публічну площину Один із них — це протистояння між Ілоном Маском та Пітером Наварро, головним ідеологом трампівської тарифної політики", - пише у своєму блозі Максим Несвітайлов, експерт-міжнародник, передають Патріоти України"
"На тлі ескалації торговельної війни Маск несподівано робить заяву, яка йде в лобову протилежність до курсу Трампа й особливо — до концепції "економічного націоналізму", яку роками просував Наварро.
"Я сподіваюся, що буде узгоджено, що і Європа, і Сполучені Штати повинні, на мою думку, в ідеалі перейти до ситуації з нульовими тарифами", — заявив Маск.
Щобільше — додав, що це була його порада президенту. Маск щодня втрачає мільярди на фоні торгових обмежень і міг це терпіти, доки мав доступ до ухвалення рішень. Видно, ситуація змінюється.
Наварро останні місяці нарощує свій вплив як теоретик тарифної ескалації, а Ілон — дедалі частіше опиняється за межами внутрішнього кола. Це вже не просто боротьба ідей. Це боротьба за контроль над майбутньою економічною стратегією США — і, виглядає, вона тільки починається. І поки вони будуть чубитись між собою, у демократичних інституцій та американського народу буде змога мобілізуватись та повернути владу в США у свої руки".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...