Скрепам буде горе. Вперше в історії: Український спецпідрозділ пройшов сертифікацію НАТО

Сертифікацію як підрозділ SOF пройшов 140-й центр сил спеціальних операцій Збройних сил України. Тепер військове угрупування має право залучатися в Сили швидкого реагування НАТО, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Український мілітарний портал".

Вперше в історії підрозділ з країни не Північноатлантичного альянсу пройшов сертифікацію як підрозділ SOF. Військовослужбовці зі США, ставлячи свої підписи на рапорті, фотографувались, бо це є історичною подією.

NRF складаються з військ сухопутних, спеціального призначення, повітряних, морських сил, що готові впродовж 5 днів до проведення операцій евакуації чи реагування на кризові ситуації в усіх частинах світу. При значному військовому конфлікті повинні стримувати ворога до підходу основних сил до 30 днів. Рішення про застосування SOF приймає Північноатлантична рада. Сухопутні сили SOF НАТО силою бригади здатні провадити операції вимушеного силового входу. Морські сили виконують роль ударної групи з авіаносцем, сухопутної і амфібійної груп. Повітряні сили здатні провадити до 200 щоденних вильотів. В операціях можуть використати спеціальні підрозділи.

Представники розвідувальних органів країн-членів НАТО та України підписали спільний меморандум. Він передбачає активізацію співпраці з метою своєчасного виявлення ознак підготовки Росії до розширення збройної агресії проти України та можливих військових дій агресора у регіонах Чорного та Балтійського морів.

​"А вот это уже дно и ад!!! На сайте ВР появился проект изменений Конституции от Зеленского", - Береза

понеділок, 16 грудень 2019, 14:44

"А вот это уже дно и ад!!! На сайте ВР появился проект изменений Конституции от Зеленского вместе со сравнительной таблицей", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України, і продовжує:. "В нем есть разные интересные пункты. Наприме...

Хіти тижня. Так сильно боїться за життя? У мережі показали відео "царського" кортежу Путіна в Парижі

понеділок, 16 грудень 2019, 14:30

У мережі з'явився відеозапис, як президент Росії Володимир Путін їде з величезним кортежем на зустріч у Нормандському форматі в Парижі. Відео російського кортежу у себе на сторінці в Facebook виклав народний депутат Олексій Гончаренко, передають Патріо...