Скрепам дали по пиці: Соловйова позбавили посвідки на проживання і заборонили в'їзд до Італії

Влада Італії позбавила путінського "журналіста" Володимира Соловйова посвідки на проживання у своїй країні, а також встановила довічну заборону на в'їзд на її територію. Відтепер медійний опричник Кремля зможе бачити елітну нерухомість, придбану на "загниваючому" Заході, тільки в солодких сновидіннях, передають Патріоти України.

Про це пропагандист сам поскаржився своїм слухачам в ефірі. Його подібна перспектива помітно засмутила, що він не міг приховувати (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

"Не розумію, навіщо це мені? Що до мене всі причепилися? У мене було прекрасне життя, я міг їздити в Європу, у мене там була нерухомість. Навіщо мені зараз ось це все?" – з досадою запитує Соловйов, приречений до кінця своїх днів сидіти в Росії. Зазначимо, що в Італії, яку Соловйов уподобав для життя, з початку вторгнення російських військ в Україну заарештували розкішні особняки ведучого федерального каналу.

У Мелітополі окупанти влаштували катівню поряд зі службою видачі паспортів РФ і завезли "військову поліцію"

понеділок, 20 березень 2023, 18:30

У тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області російські воєнні злочинці влаштували катівню поряд зі службою видачі паспортів РФ. А на вулицях міста часто з'являються автомобілі "військової поліції", співробітники якої, зокрема, влаштовують філ...

Від кари не втекти: ЗСУ на Донеччині успішно відпрацювали по окупантах, які намагалися сховатися від "священного вогню" (відео)

понеділок, 20 березень 2023, 17:59

Українські артилеристи на Донеччині уміло відпрацювали по російських окупантах. На напрямку Соледар – Бахмут захисники ліквідували ворожу піхоту, яка намагалася сховатися від "священного вогню денацифікації", передають Патріоти України. Відповідне віде...