Скрепам по морді, або "Лед тронулся, господа россияне!": Держдеп, після довгих заперечень, озвучив можливість вступу США у "нормандський формат"

Радіти ще зарано, але молитви українців, схоже почули на Небі, єдина наддержава світу самою можливістю вступу в адвокатську групу України почала здійснювати тиск на як недонаддержаву, так і симпатиків новітньої "мюнхенської змови" в Парижі та Берліні.

Заступник держсекретаря США Девід Гейл заявив, що тривають дискусії про можливість розширення Нормандського формату щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Про це високопосадовець заявив під час виступу в Сенаті, зазначають Патріоти України.

Зокрема, Гейлу в Сенаті поставили питання про те, чи варто США приєднатися до нормандського формату.

"У мене немає відповіді. В цьому відношенні ми дуже близькі з Німеччиною і Францією, ми також говорили з Великобританією. Ми дуже залучені в цей процес. Йдуть дискусії про розширення нормандського формату, ми будемо тримати вас в курсі", - зазначив він.

Разом з тим Гейл не уточнив, чи йде мова про розширення формату за рахунок США.

"Трампу доведеться змінити політику щодо України": Експерт назвав причину

середа, 3 червень 2020, 21:14

Гучний конфлікт між екс-президентом Петром Порошенком і його наступником Володимиром Зеленським вже завдав шкоди міжнародним відносинам. В ексклюзивному інтерв'ю Карл Волох оцінив наслідки дій нинішньої влади і попередження, що пролунали від західних п...

Хіти тижня. Сюрприз для Путіна: Україна планує оновити Повітряні сили винищувачами НАТО, - ЗМІ

середа, 3 червень 2020, 20:30

Згідно програми, ЗСУ мають отримати 108 багатоцільових бойових літаків. В рамках програми модернізації Військово-Повітряних сил України будуть закуплені багатоцільові військові літаки, вироблені на Заході. Таким чином, нові машини замінять літаки, виго...