Скрепам по морді, або "Лед тронулся, господа россияне!": Держдеп, після довгих заперечень, озвучив можливість вступу США у "нормандський формат"

Радіти ще зарано, але молитви українців, схоже почули на Небі, єдина наддержава світу самою можливістю вступу в адвокатську групу України почала здійснювати тиск на як недонаддержаву, так і симпатиків новітньої "мюнхенської змови" в Парижі та Берліні.

Заступник держсекретаря США Девід Гейл заявив, що тривають дискусії про можливість розширення Нормандського формату щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Про це високопосадовець заявив під час виступу в Сенаті, зазначають Патріоти України.

Зокрема, Гейлу в Сенаті поставили питання про те, чи варто США приєднатися до нормандського формату.

"У мене немає відповіді. В цьому відношенні ми дуже близькі з Німеччиною і Францією, ми також говорили з Великобританією. Ми дуже залучені в цей процес. Йдуть дискусії про розширення нормандського формату, ми будемо тримати вас в курсі", - зазначив він.

Разом з тим Гейл не уточнив, чи йде мова про розширення формату за рахунок США.

На краю прірви? Російські пропагандисти почали моделювати втрату Криму

середа, 24 червень 2026, 6:24

У російському інформаційному просторі почали з'являтися сценарії можливої ізоляції окупованого Криму. Один із воєнних блогерів, якого пов'язують із Міністерством оборони РФ, опублікував схему під назвою «Кримський міст як кінцева мета блокади Криму». П...

Бульбафюрер у скруті між двома Вовами: Лукашенко намагається уникнути загрози війни після ультиматуму Зеленського

вівторок, 23 червень 2026, 21:22

Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...