Скрепам по морді, або "Лед тронулся, господа россияне!": Держдеп, після довгих заперечень, озвучив можливість вступу США у "нормандський формат"

Радіти ще зарано, але молитви українців, схоже почули на Небі, єдина наддержава світу самою можливістю вступу в адвокатську групу України почала здійснювати тиск на як недонаддержаву, так і симпатиків новітньої "мюнхенської змови" в Парижі та Берліні.

Заступник держсекретаря США Девід Гейл заявив, що тривають дискусії про можливість розширення Нормандського формату щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Про це високопосадовець заявив під час виступу в Сенаті, зазначають Патріоти України.

Зокрема, Гейлу в Сенаті поставили питання про те, чи варто США приєднатися до нормандського формату.

"У мене немає відповіді. В цьому відношенні ми дуже близькі з Німеччиною і Францією, ми також говорили з Великобританією. Ми дуже залучені в цей процес. Йдуть дискусії про розширення нормандського формату, ми будемо тримати вас в курсі", - зазначив він.

Разом з тим Гейл не уточнив, чи йде мова про розширення формату за рахунок США.

З архіву ПУ. Лавров сказиться від люті: Російські дипломати опублікували карту, на якій "віддали" Крим Україні (фото)

субота, 7 грудень 2019, 18:00

Представництво України в ООН подякувало російським дипломатам за шляхетний жест. Посольство Російської Федерації в Танзанії показало карту країни без окупованого українського Криму. Відповідне зображення опубліковано в мікроблозі диппредставництва в Tw...

Зловісний знак: Зустріч Путіна з Лукашенком розпочалась з маленької неприємності

субота, 7 грудень 2019, 17:57

Світло в кімнаті переговорів погасло після того, як глави держав обмінялися привітаннями і вступними промовами. У Сочі в резиденції Бочаров Струмок зустріч президента Білорусі Олександра Лукашенка і президента Росії Володимира Путіна, на якій обговорюв...