У фінському місті Лаппеенранта, розташованому недалеко від російського кордону, з 5 серпня будуть щодня вмикати гімн України. Про це повідомив мер міста Кіммо Ярва, передають Патріоти України із посиланням на Yle.
Гімн гратиме з даху міського театру в торговому центрі Iso-Kristiina о 19:30. "Я вважаю, що національний гімн створює відчуття єдності і об'єднує українців, які тут живуть, а також інших жителів Лаппеенранта", - пояснив це рішення Ярва.
Також перед мерією і в порту міста тепер піднімають прапор України. Видання відзначає, що в сусідньому місті Іматра український гімн вмикають з кінця липня. Нагадаємо, що раніше парламент Фінляндії затвердив законопроект, який дозволить звести загородження на кордоні з Росією. Зараз вона позначена тільки знаками і пластиковими смугами в лісовій зоні.
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....
В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...