Скрепам по пиці: Законодавці США збираються покарати державу-агресора за переслідування українських релігійних громад на окупованих територіях

У США вирішили підтримати релігійну свободу України

У США вирішили підтримати релігійну свободу в Україні та притягнути Росію до відповідальності за такі порушення. Відповідний законопроект представили у Сенаті, повідомляють Патріоти України з посиланням на Гельсінкську Комісію США.

Законопроект про підтримку релігійної свободи в Україні ініціювала двопартійна група сенаторів у США. Джо Вікер і Жанн Шахін пропонують перетинати спроби російської влади обмежувати свободу віросповідання на окупованих територіях в Україні - в Криму та на Донбасі.

"Поточні репресії Кремля в Україні - це відображення потворності радянських часів, коли віруючих переслідували за їх релігійну віру. Володимиру Путіну і його довіреним особам доведеться зіткнутися з реальними наслідками своїх жорстоких спроб обмежити релігійну свободу українців, які страждають від цієї безжальної російської окупації" - заявив сенатор Вікер.

В той же час сенатор Шахін вимагав від Конгресу продемонструвати підтримку України на противагу жорстокості Путіна, "включаючи його варварський напад на мирні релігійні громади".

"Цей закон є важливим кроком на шляху до залучення Путіна до відповіді за його незаконну агресію проти українського народу і основних свобод, якими він дорожить", - зазначив Шахін.

Законопроект про підтримку свободи віросповідання в Україні буде дозволяти і вимагати президента США враховувати особливо серйозні порушення свободи віросповідання на українській території Криму і Донбасу. У законопроекті підтверджується, що"політика США полягає в тому, щоб ніколи не визнавати незаконну спробу анексії Криму урядом Росії або відділення будь-якої іншої частини української території за допомогою військової сили".

Нагадаємо, Путін завив, що в Україні ущемляють Російську Православну Церкву. Це сталося тоді, коли президент РФ запропонував зустрітися Зеленському в Москві.

"Ми не зобов'язані враховувати думки сусіда": Болгарія та Румунія "поставили на місце" Кремль після вимог щодо НАТО

п’ятниця, 21 січень 2022, 22:44

Глава болгарського уряду Кирило Петков нагадав Кремлю про право його країни приймати рішення про питання безпеки та співпрацю з партнерами по Альянсу без урахування думок найближчих сусідів, передають Патріоти України. "Болгарія - суверенна країна, яка...

Через російську агресію: Канада надасть Україні $120 млн - Трюдо

п’ятниця, 21 січень 2022, 22:05

Канада надасть Україні кредит у розмірі 120 млн канадських доларів. Кошти виділять у зв'язку з триваючими спробами Росії дестабілізувати Україну, заявив у п'ятницю прем'єр-міністр Джастін Трюдо, повідомляють Патріоти України з посиланням на CTVNews. "Р...