Скрепна істерика: МЗС РФ назвало ухвалений Радою закон про освіту "насильницькою українізацією"

У МЗС РФ вважають, що «російська мова в Україні і далі зазнає подвійної дискримінації».

У Міністерстві закордонних справ Росії у зв'язку з ухваленням в Україні закону про повну загальну середню освіту знову заявили «про насильницьку українізацію». Про це йдеться в коментарі МЗС Росії, передають Патріоти України.

«Всупереч висновку Венеціанської комісії при підготовці закону українською владою не були проведені консультації з представниками національностей, які проживають на Україні. Таким чином, офіційний Київ продовжує йти шляхом насильницької українізації, асиміляції неукраїномовного населення в порушення Конституції країни і зобов'язань у сфері захисту прав людини і національних меншин», - йдеться в коментарі. У МЗС РФ вважають, що «російська мова в Україні і далі зазнає подвійної дискримінації».

У російському зовнішньополітичному відомстві не задоволені тим, що російськомовні діти матимуть право навчатися рідною мовою до 5 класу, а потім не менше 80% навчання має відбуватись державною мовою - українською. У зв'язку з цим в Міністерстві закордонних справ Росії закликали міжнародні правозахисні інститути ООН, ОБСЄ і Ради Європи «дати адекватну оцінку діям української влади». Раніше президент Росії Володимир Путін заявляв, що РФ окупувала Крим і частину Донбасу в зв'язку із «захистом російськомовних» у цих регіонах України.

Джерело: УНІАН

"Кнопочка" сама заробила?: "Слуга народу" засвітила в Раді елітний годинник Hublot (фото)

середа, 2 грудень 2020, 11:59

В той час, як мінімальна зарплата українців складає 5 тисяч гривень, Олена Криворучкіна дозволила собі розкішну річ у 153 мінімальні зарплати. Народний депутат від "Слуги народу" " Олена Криворучкіна, яку раніше "застукали" за пікантним листуванням в п...

Скреп дотиснули: Кремль погодився на розміщення турецьких миротворців в Карабасі

середа, 2 грудень 2020, 11:46

Москва фактично погодилася з офіційною присутністю турецького миротворчого контингенту в Нагірному Карабасі з тими ж функціями і повноваженнями, як і у російського.​. Зазначається, що за підсумками недавніх переговорів Москва і Анкара все ж підписали п...