Скрепна істерика: МЗС РФ назвало ухвалений Радою закон про освіту "насильницькою українізацією"

У МЗС РФ вважають, що «російська мова в Україні і далі зазнає подвійної дискримінації».

У Міністерстві закордонних справ Росії у зв'язку з ухваленням в Україні закону про повну загальну середню освіту знову заявили «про насильницьку українізацію». Про це йдеться в коментарі МЗС Росії, передають Патріоти України.

«Всупереч висновку Венеціанської комісії при підготовці закону українською владою не були проведені консультації з представниками національностей, які проживають на Україні. Таким чином, офіційний Київ продовжує йти шляхом насильницької українізації, асиміляції неукраїномовного населення в порушення Конституції країни і зобов'язань у сфері захисту прав людини і національних меншин», - йдеться в коментарі. У МЗС РФ вважають, що «російська мова в Україні і далі зазнає подвійної дискримінації».

У російському зовнішньополітичному відомстві не задоволені тим, що російськомовні діти матимуть право навчатися рідною мовою до 5 класу, а потім не менше 80% навчання має відбуватись державною мовою - українською. У зв'язку з цим в Міністерстві закордонних справ Росії закликали міжнародні правозахисні інститути ООН, ОБСЄ і Ради Європи «дати адекватну оцінку діям української влади». Раніше президент Росії Володимир Путін заявляв, що РФ окупувала Крим і частину Донбасу в зв'язку із «захистом російськомовних» у цих регіонах України.

Джерело: УНІАН

Коронавірус добиває? Рейтинг Зеленського після року президентства різко змінився

четвер, 2 квітень 2020, 15:38

Володимира Зеленського підтримує все менше українців. Рейтинг президента, від початку каденції якого минув майже рік, тепер складає 46%, передають Патріоти України. 33% українців оцінюють його діяльність нейтрально, 21% — негативно. Для порівняння: у в...

Хіти тижня. COVID-19: Прем'єр жорстко відреагував на VIP-забаганки хворих нардепів

четвер, 2 квітень 2020, 15:30

За його словами, уряд не видавав жодних вказівок про облаштування особливих палат для високопосадовців. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль жорстко відреагував на забаганки народних депутатів, які заявили про бажання лікуватися в окремих VIP-палатах ...