Скрепні на всю голову: У Росії оголосили китайський коронавірус провокацією США

За словами Володимира Жириновського, нинішній спалах епідемії нібито закінчиться протягом місяця.

Поширення в Китаї небезпечного коронавіруса 2019 nCoV є провокацією США, вважає лідер ЛДПР Володимир Жириновський. Про це в суботу, 25 січня, повідомляє РІА Новини, передають Патріоти України.

«Уже по всіх континентах крокує (коронавірус), по всіх. Що, дійсно новий тип грипу або провокація кого? США. Економіка. І американці бояться, що їм не вдасться Китай обігнати, або хоча би бути на рівні», – заявив політик.

У світі з’явився новий смертельний коронавірус. Його вже назвали загрозою для росіян. Жириновський зазначив, що це не перший випадок подібних провокацій, нагадавши про спалах пташиного грипу і британську яловичину, яка «комусь не сподобалася».

За його словами, нинішній спалах епідемії закінчиться протягом місяця. «Ліки розкупили, хтось став мільярдером. Вони в основному в Швейцарії проживають», – резюмував політик.

Байден заявив про готовність захищати Японію ядерною зброєю: Натяк не лише Китаю і не лише про Країна висхідного сонця

субота, 17 квітень 2021, 7:56

США демонструє рішучість захисту своїх союзників і партнерів, про що напередодні заявляв Байден під час оголошення нового пакету антиросійських санкцій. У Вашингтоні завершилися переговори лідерів США і Японії. США за підсумками підтвердили свою рішучі...

Росія перекинула в Крим штурмовики Су-25СМЗ

субота, 17 квітень 2021, 7:47

Росія перебазувала штурмовики Су-25СМЗ зі Ставропольського краю на аеродроми тимчасово окупованого Криму, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу Південного військового округу в РФ. Мілітаризація відбувається під приводом маневрів з пу...