Скрепному воїнству погано платять і майже не годують: Жителі Золотого масово скаржаться на масові крадіжки, звинувачують окупантів

"Крадут даже еду", – жители Золотого массово жалуются на наемников РФУ селищі Золотому, що поруч з лінією розмежування, почастішали випадки крадіжок. Місцеві жителі звинувачують у всьому найманців так званої "народної міліції" "ЛНР". Про це повідомив сепаратистський Telegram-канал "Луганський інсайд", передають Патріоти України.

Ресурс опублікував лист мешканки Золотого. "Живу в Золотом, и к нам постоянно наведываются бойцы "народной милиции", - написала жінка.

За її даними, російські найманці влазять у двори і будинки цивільних, забираючи все більш-менш цінне, включаючи їжу. Вдаються вони і до насильства. "У меня украли велосипед со двора. К соседке, пожилой бабушке, ночью влезли в дом и украли еду и какие-то тряпки. При этом они угрожали оружием и сказали, что если об этом кто-то узнает, то они наведаются еще раз", - поділилася інформацією мешканка Золотого.

Вона зазначила, що в селищі вкрай напружена ситуація, жителі сильно налякані. "Ночью не могу уснуть, боюсь", - зазначила жінка.

Україну таємно озброїли американськими ЗРК MAAWLR

середа, 24 червень 2026, 22:50

На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...

Все чітко прораховано: Зеленський зробив гучну заяву про операцію в Криму

середа, 24 червень 2026, 22:37

Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...