У селищі Золотому, що поруч з лінією розмежування, почастішали випадки крадіжок. Місцеві жителі звинувачують у всьому найманців так званої "народної міліції" "ЛНР". Про це повідомив сепаратистський Telegram-канал "Луганський інсайд", передають Патріоти України.
Ресурс опублікував лист мешканки Золотого. "Живу в Золотом, и к нам постоянно наведываются бойцы "народной милиции", - написала жінка.
За її даними, російські найманці влазять у двори і будинки цивільних, забираючи все більш-менш цінне, включаючи їжу. Вдаються вони і до насильства. "У меня украли велосипед со двора. К соседке, пожилой бабушке, ночью влезли в дом и украли еду и какие-то тряпки. При этом они угрожали оружием и сказали, что если об этом кто-то узнает, то они наведаются еще раз", - поділилася інформацією мешканка Золотого.
Вона зазначила, що в селищі вкрай напружена ситуація, жителі сильно налякані. "Ночью не могу уснуть, боюсь", - зазначила жінка.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....