У селищі Золотому, що поруч з лінією розмежування, почастішали випадки крадіжок. Місцеві жителі звинувачують у всьому найманців так званої "народної міліції" "ЛНР". Про це повідомив сепаратистський Telegram-канал "Луганський інсайд", передають Патріоти України.
Ресурс опублікував лист мешканки Золотого. "Живу в Золотом, и к нам постоянно наведываются бойцы "народной милиции", - написала жінка.
За її даними, російські найманці влазять у двори і будинки цивільних, забираючи все більш-менш цінне, включаючи їжу. Вдаються вони і до насильства. "У меня украли велосипед со двора. К соседке, пожилой бабушке, ночью влезли в дом и украли еду и какие-то тряпки. При этом они угрожали оружием и сказали, что если об этом кто-то узнает, то они наведаются еще раз", - поділилася інформацією мешканка Золотого.
Вона зазначила, що в селищі вкрай напружена ситуація, жителі сильно налякані. "Ночью не могу уснуть, боюсь", - зазначила жінка.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...