У селищі Золотому, що поруч з лінією розмежування, почастішали випадки крадіжок. Місцеві жителі звинувачують у всьому найманців так званої "народної міліції" "ЛНР". Про це повідомив сепаратистський Telegram-канал "Луганський інсайд", передають Патріоти України.
Ресурс опублікував лист мешканки Золотого. "Живу в Золотом, и к нам постоянно наведываются бойцы "народной милиции", - написала жінка.
За її даними, російські найманці влазять у двори і будинки цивільних, забираючи все більш-менш цінне, включаючи їжу. Вдаються вони і до насильства. "У меня украли велосипед со двора. К соседке, пожилой бабушке, ночью влезли в дом и украли еду и какие-то тряпки. При этом они угрожали оружием и сказали, что если об этом кто-то узнает, то они наведаются еще раз", - поділилася інформацією мешканка Золотого.
Вона зазначила, що в селищі вкрай напружена ситуація, жителі сильно налякані. "Ночью не могу уснуть, боюсь", - зазначила жінка.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...