У селищі Золотому, що поруч з лінією розмежування, почастішали випадки крадіжок. Місцеві жителі звинувачують у всьому найманців так званої "народної міліції" "ЛНР". Про це повідомив сепаратистський Telegram-канал "Луганський інсайд", передають Патріоти України.
Ресурс опублікував лист мешканки Золотого. "Живу в Золотом, и к нам постоянно наведываются бойцы "народной милиции", - написала жінка.
За її даними, російські найманці влазять у двори і будинки цивільних, забираючи все більш-менш цінне, включаючи їжу. Вдаються вони і до насильства. "У меня украли велосипед со двора. К соседке, пожилой бабушке, ночью влезли в дом и украли еду и какие-то тряпки. При этом они угрожали оружием и сказали, что если об этом кто-то узнает, то они наведаются еще раз", - поділилася інформацією мешканка Золотого.
Вона зазначила, що в селищі вкрай напружена ситуація, жителі сильно налякані. "Ночью не могу уснуть, боюсь", - зазначила жінка.
В Ормузькій протоці зазнав атаки танкер, який перевозив нафту з Катару. Судно було пошкоджене внаслідок удару невстановленим снарядом, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. . За інформацією Центру морських торговельних операцій Великої...
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...