
У п’ятницю російсько-окупаційні війська 5 разів порушили режим припинення вогню, на що українські військові відкривали вогонь у відповідь та змусили противника припинити вогневу активність, повідомляють Патріоти України з посиланням на .штаб операції Об’єднаних сил у Facebook
Деталі: 3 рази бойовики застосували заборонене мінськими домовленостями озброєння. З боку ж ОС у цьому плані все було в межах договору.
Так, поблизу Новозванівки ворог двічі вів вогонь, використовуючи міномети калібру 120 мм та протитанковий ракетний комплекс. Неподалік Золотого-4 найманці здійснили обстріл з мінометів калібру 120 мм.
В районі Авдіївки окупанти обстрілювали наші позиції з мінометів калібру 82 мм. В бік Новотошківського противник відкривав вогонь з протитанкового ракетного комплексу та станкових протитанкових гранатометів.
Путін може спробувати випробувати НАТО на міцність, однак зробить це неочевидними методами, які можуть виявитися несподіваними для Альянсу. Про це в етері Еспресо та Slawa.TV сказав письменник та експерт з безпеки Едвард Лукас в інтерв'ю ведучому прогр...
Міністерство оборони України запровадило новий формат бойових контрактів для військовослужбовців, який передбачає чітко визначений термін служби та гарантоване право на відстрочку після його завершення, передають Патріоти України. . Нові контракти роз...