Скрепи чубляться: Російські тюремники пообіцяли Навальному "теплий прийом" на його наміри повернутись додому

Управління Федеральної служби виконання покарань по Москві заявило, що зобов’язане затримати опозиціонера Олексія Навального після повернення в Росію, оскільки він перебуває у розшуку. Про це повідомляє російський Інтерфакс з посиланням на заяву пресбюро московського управління ФСВП, зазначають Патріоти України.

У ФСВП заявили, що Навального 29 грудня 2020 року оголосили в розшук з "приписом про вжиття заходів до його затримання при встановленні місцеперебування"

Російські тюремники, посилаючись на "факти злісних порушень" з боку Навального, заявили, що "зобов'язані вжити всі дії із затримання порушника Навального до рішення суду про заміну умовного терміну на реальний".

Федеральна служба виконання покарань попросила суд замінити умовний термін Олексію Навальному на реальний у справі Ів Роше, за якою опозиціонера засудили до 3,5 років умовно.


Лаврову буде важко: Сенат США затвердив проукраїнського Ентоні Блінкена на посаду державного секретаря США

вівторок, 26 січень 2021, 21:19

Пан Блінкена послідовний прихильник надання Україні летальних озброєнь для захисту від російської агресії. Також він заявив про необхідність переглянути зовнішню політику, що проводилася адміністрацією Дональда Трампа, включаючи вихід з ядерної угоди з...

Назвав колаборанткою: Чорновіл вивів з себе Єгорову, вона влаштувала істерику (відео)

вівторок, 26 січень 2021, 21:14

Єгорова в ефірі спробувала повторити улюблений фейк російської пропаганди про те, що Майдан нібито був "переворотом". Чорновіл відреагував різко. "Слухайте, ну, це вже виходить за будь-які межі! (...) Не дає мені слова сказати! Тільки російська пропага...