Скрепи готуються: Держдума проголосувала за вихід РФ з "ракетного договору" зі США

Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності був підписаний Михайлом Горбачовим і Рональдом Рейганом 8 грудня 1987 року в ході радянсько-американської зустрічі на вищому рівні у Вашингтоні.

Державна дума Росії прийняла закон про припинення Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД) між СРСР і США, повідомляють Патріоти України.

Президент РФ Володимир Путін вніс на розгляд відповідний законопроект 30 травня 2019 року. Документ був підтриманий профільним комітетом з міжнародних справ, а також комітетами з безпеки та оборони. Спікер Держдуми В’ячеслав Володін зазначив, що президент може ухвалити рішення щодо поновлення дії договору, «якщо ситуація зміниться і США повернуться до виконання своїх зобов’язань».

Слід зазначити, що Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності був підписаний Михайлом Горбачовим і Рональдом Рейганом 8 грудня 1987 року в ході радянсько-американської зустрічі на вищому рівні у Вашингтоні. Набрав чинності 1 червня 1988 року. Документ зобов’язував сторони знищити всі комплекси балістичних і крилатих ракет наземного базування середньої і меншої дальності.

До червня 1991 року договір був виконаний: СРСР знищив 1 846 ракетних комплексів, США — 846 комплексів. У лютому 2019 року США заявили про свій вихід з договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД) через те, що Росія роками порушувала домовленості. Згодом про вихід з договору заявила і Росія.

З архіву ПУ. У Тимошенко виклали найбрудніші "козиря": "РФ була готова віддати всіх полонених, Сенцова, корвет “Тернопіль” і деблокувати Іловайськ в обмін на 10 своїх десантників, Порошенко був проти", - Сенченко

п’ятниця, 14 серпень 2020, 0:35

Що змушувало такого принципового народного депутата мовчати майже п'ять років, залишається незрозумілим. У серпні 2014 року російська сторона була готова віддати Олега Сенцова, всіх полонених українських бійців, деблокувати Іловайськ і передати корвет ...

Жорстокість силовиків в Білорусі пов'язали з Майданом у Києві

п’ятниця, 14 серпень 2020, 0:25

З самого початку білоруські силовики йшли на жорстку конфронтацію. Один з мінських активістів-учасників акцій протестів у Білорусі вважає, що силовики стали діяти більш жорстко після Революції гідності в Україні. Про це розповів білоруський активіст Ол...