Скрепи готуються: Держдума проголосувала за вихід РФ з "ракетного договору" зі США

Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності був підписаний Михайлом Горбачовим і Рональдом Рейганом 8 грудня 1987 року в ході радянсько-американської зустрічі на вищому рівні у Вашингтоні.

Державна дума Росії прийняла закон про припинення Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД) між СРСР і США, повідомляють Патріоти України.

Президент РФ Володимир Путін вніс на розгляд відповідний законопроект 30 травня 2019 року. Документ був підтриманий профільним комітетом з міжнародних справ, а також комітетами з безпеки та оборони. Спікер Держдуми В’ячеслав Володін зазначив, що президент може ухвалити рішення щодо поновлення дії договору, «якщо ситуація зміниться і США повернуться до виконання своїх зобов’язань».

Слід зазначити, що Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності був підписаний Михайлом Горбачовим і Рональдом Рейганом 8 грудня 1987 року в ході радянсько-американської зустрічі на вищому рівні у Вашингтоні. Набрав чинності 1 червня 1988 року. Документ зобов’язував сторони знищити всі комплекси балістичних і крилатих ракет наземного базування середньої і меншої дальності.

До червня 1991 року договір був виконаний: СРСР знищив 1 846 ракетних комплексів, США — 846 комплексів. У лютому 2019 року США заявили про свій вихід з договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД) через те, що Росія роками порушувала домовленості. Згодом про вихід з договору заявила і Росія.

Жириновський розповів, що Росія "зробить з Україною" після розділу країни на частини

вівторок, 23 липень 2019, 19:44

Одіозний політик переконаний, що правління Володимира Зеленського буде перервано новою революцією, яка не обійдеться без крові. Жириновський заявив про необхідність надати автономію Донбасу, а так само право мати власні суди і поліцію. У той же час він...

Зробив їх обох: На мажоритарному окрузі нардепа Пашинського соратник Порошенка в останній момент обігнав і "Слугу народу"

вівторок, 23 липень 2019, 19:29

Володимир Арешонков є народним депутатом восьмого скликання від БПП. Центральна виборча комісія завершила підрахунок голосів на 64 окрузі (Житомирська область). За результатами обробки протоколів, на виборах до Верховної Ради переміг самовисуванець Вол...