Скрепи готуються: Держдума проголосувала за вихід РФ з "ракетного договору" зі США

Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності був підписаний Михайлом Горбачовим і Рональдом Рейганом 8 грудня 1987 року в ході радянсько-американської зустрічі на вищому рівні у Вашингтоні.

Державна дума Росії прийняла закон про припинення Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД) між СРСР і США, повідомляють Патріоти України.

Президент РФ Володимир Путін вніс на розгляд відповідний законопроект 30 травня 2019 року. Документ був підтриманий профільним комітетом з міжнародних справ, а також комітетами з безпеки та оборони. Спікер Держдуми В’ячеслав Володін зазначив, що президент може ухвалити рішення щодо поновлення дії договору, «якщо ситуація зміниться і США повернуться до виконання своїх зобов’язань».

Слід зазначити, що Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності був підписаний Михайлом Горбачовим і Рональдом Рейганом 8 грудня 1987 року в ході радянсько-американської зустрічі на вищому рівні у Вашингтоні. Набрав чинності 1 червня 1988 року. Документ зобов’язував сторони знищити всі комплекси балістичних і крилатих ракет наземного базування середньої і меншої дальності.

До червня 1991 року договір був виконаний: СРСР знищив 1 846 ракетних комплексів, США — 846 комплексів. У лютому 2019 року США заявили про свій вихід з договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД) через те, що Росія роками порушувала домовленості. Згодом про вихід з договору заявила і Росія.

"Краще би зустрівся з Зеленським, а не з Лавровим": В Конгресі занепокоєні сигналом, котрий Трамп дав світу після "нормандського саміту" у Парижі

неділя, 15 грудень 2019, 9:46

Голова підкомітету Палати представників Конгресу США з питань Європи, Євразії, енергетики та навколишнього середовища Білл Кітінг вважає, що президент Дональд Трамп краще б зустрівся із українським колегою Володимиром Зеленським, чим з очільником МЗС Р...

Меркель була незадоволена: Спливли нові подробиці переговорів Зеленського з Путіним у Парижі

неділя, 15 грудень 2019, 8:27

На "нормандському саміті" в Парижі лідери Франції і Німеччини були не готові до того, що українська сторона стане пропонувати зміни в чорновий варіант фінального комюніке. Про це розповів учасник української делегації Олексій Резніков в інтерв'ю LB.ua,...