Скрепи готуються: Держдума проголосувала за вихід РФ з "ракетного договору" зі США

Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності був підписаний Михайлом Горбачовим і Рональдом Рейганом 8 грудня 1987 року в ході радянсько-американської зустрічі на вищому рівні у Вашингтоні.

Державна дума Росії прийняла закон про припинення Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД) між СРСР і США, повідомляють Патріоти України.

Президент РФ Володимир Путін вніс на розгляд відповідний законопроект 30 травня 2019 року. Документ був підтриманий профільним комітетом з міжнародних справ, а також комітетами з безпеки та оборони. Спікер Держдуми В’ячеслав Володін зазначив, що президент може ухвалити рішення щодо поновлення дії договору, «якщо ситуація зміниться і США повернуться до виконання своїх зобов’язань».

Слід зазначити, що Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності був підписаний Михайлом Горбачовим і Рональдом Рейганом 8 грудня 1987 року в ході радянсько-американської зустрічі на вищому рівні у Вашингтоні. Набрав чинності 1 червня 1988 року. Документ зобов’язував сторони знищити всі комплекси балістичних і крилатих ракет наземного базування середньої і меншої дальності.

До червня 1991 року договір був виконаний: СРСР знищив 1 846 ракетних комплексів, США — 846 комплексів. У лютому 2019 року США заявили про свій вихід з договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД) через те, що Росія роками порушувала домовленості. Згодом про вихід з договору заявила і Росія.

Хіти тижня. Ставлениця Зеленського розповсюджує брехню? Адвокат Порошенка подав позов проти очільниці ДБР Венедіктової

четвер, 27 лютий 2020, 13:00

В інтерв'ю LB.ua т.в.о. директорка ДБР заявила, що Порошенко 30 разів не прийшов на допит, через це бюро підготувало пакет доказів для силового приводу. Захисник Порошенка наголосив, що заява Венедіктової є брехнею, у зв'язку з чим у Галицький районний...

Хіти тижня. "Та пішли вони на х*й зі своєю декомунізацією": Нардеп привітав українців з 23 лютого

четвер, 27 лютий 2020, 12:00

23 лютого досі святкують в Росії і ще кількох колишніх радянських республіках. «Та пішли вони на х… зі соєю декомунізацією. Зі святом нас, чоловіки!!!», – написав Кива та запостив листівку на честь дня червоної армії.В мережі нагадали нардепу щодо його...