Скрепи позеленіють від люті та заздрощів: Японія створює космічні війська

Ескадрилья космічних операцій буде підкорятися командуванню Повітряних сил самооборони Японії.

Повітряні сили самооборони Японії навесні 2020 року поповниться ескадрильєю космічних операцій. Про це, як повідомляє Jane's, заявив прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе. Раніше японська влада схвалила виділення 50,6 мільярда ієн (близько 460 мільйонів доларів) на створення нового підрозділу, передають Патріоти України.

Ескадрилья космічних операцій буде підкорятися командуванню Повітряних сил самооборони Японії. Новий підрозділ буде приписано до авіабази в Футю на заході префектури Токіо. Планується, що до ескадрильї будуть приписані близько 20 осіб.
Одним з основних завдань ескадрильї космічних операцій стане відстеження супутників інших країн, в першу чергу Росії і Китаю. Крім того, підрозділ контролюватиме японські космічні військові розробки, проведення яких координуватиметься зі США.

У числі інших завдань: відстеження космічного сміття і запобігання його зіткнення з космічними апаратами Японії, налагодження зв'язку із супутниками і усунення перешкод у радіозв'язку. Інші подробиці про нову ескадрилью поки не відомі.

Хіти тижня. "Невдоволення українців зростає", - економіст

четвер, 27 лютий 2020, 0:10

"Вже 53% українців вважає, що Україна рухається не в тому напрямку, стрімко зростає показник невдоволення", - пише у своєму блозі Володимир Компанієць, передають Патріоти України, і продовжує:. "Кількість українців, які вважають, що справи в Україні ро...

Хіти тижня. Жертва коронавірусу: В Україні постраждав високопосадовець

середа, 26 лютий 2020, 23:55

Центральна влада не задумуючись над профілактикою розповсюдження паніки і навіть підігравши страхам населення покаранням зараженими опонентам у Конча-Заспі, тепер рубає голови рідним "слугам". "У зв’язку з ситуацією, що виникла на Тернопільщині через е...