Скрепи розмріялися: Окупанти хочуть приєднати Маріуполь до російської Ростовської області, - Андрющенко

Росія збирається приєднати знищений Маріуполь до Ростовської області. Про це неодноразово заявляв поставлений рашистами гауляйтер із місцевих колаборантів Костянтин Іващенко. Українських дітей у місті вже змушують писати на зошитах "Маріуполь, Ростовська область". Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

Він зазначив, що призначений окупантами "мер" Маріуполя, зрадник з "ОПЗЖ" Костянтин Іващенко на зустрічах із маріупольцями неодноразово заявляв, що місто буде приєднане до Ростовської області.

"Раніше ми не ставились серйозно до слів гауляйтера, бо довіряти словам людини, що "відновить Азовмаш", – це як вірити в російську демократію. Але зараз у зв’язку з оприлюдненням планів бананових республік щодо легалізації в складі Росії це набирає геть іншого забарвлення", – зазначив Андрющенко.

Він підкреслив, що подібні плани якнайкраще показують, що справжня мета війни, розв'язаної Росією проти України, полягає саме в окупації українських територій. Ще одним доказом на користь планів окупантів загарбати Маріуполь і "приєднати" його до Росії є той факт, що дітей у місті вже змушують, підписуючи зошити, писати "Маріуполь, Ростовська область.

На Хмельниччині любителі "російського шансону" жорстоко побили чоловіка, який зробив їм зауваження (відео)

п’ятниця, 29 вересень 2023, 8:47

У місті Дунаївці Хмельницької області двоє чоловіків побили місцевого жителя, який зробив їм зауваження через те, що вони слухали російський шансон. Потерпілий отримав важкі травми. Про це у Facebook-групі "Ділові Дунаївці" розповіла дружина постражда...

Як СРСР вдалося проіснувати 70 років із неробочою економікою: Експропагандист назвав причини

п’ятниця, 29 вересень 2023, 8:29

СРСР, незважаючи на свою неймовірно неефективну економічну модель, все ж таки проіснував майже 70 років. Колишній радянський пропагандист пояснив, що "совєти" досягли такого результату, бо влада мала практично необмежений доступ до людських і природних...