Скрепи розмріялися: Окупанти хочуть приєднати Маріуполь до російської Ростовської області, - Андрющенко

Росія збирається приєднати знищений Маріуполь до Ростовської області. Про це неодноразово заявляв поставлений рашистами гауляйтер із місцевих колаборантів Костянтин Іващенко. Українських дітей у місті вже змушують писати на зошитах "Маріуполь, Ростовська область". Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

Він зазначив, що призначений окупантами "мер" Маріуполя, зрадник з "ОПЗЖ" Костянтин Іващенко на зустрічах із маріупольцями неодноразово заявляв, що місто буде приєднане до Ростовської області.

"Раніше ми не ставились серйозно до слів гауляйтера, бо довіряти словам людини, що "відновить Азовмаш", – це як вірити в російську демократію. Але зараз у зв’язку з оприлюдненням планів бананових республік щодо легалізації в складі Росії це набирає геть іншого забарвлення", – зазначив Андрющенко.

Він підкреслив, що подібні плани якнайкраще показують, що справжня мета війни, розв'язаної Росією проти України, полягає саме в окупації українських територій. Ще одним доказом на користь планів окупантів загарбати Маріуполь і "приєднати" його до Росії є той факт, що дітей у місті вже змушують, підписуючи зошити, писати "Маріуполь, Ростовська область.

Росія "допомогла", бо зацікавлена: Болгарія посварилася з Північною Македонією

неділя, 29 січень 2023, 19:40

Росія зацікавлена в розпалюванні конфліктів на Балканах, в тому числі між Болгарією та Північною Македонією. Про це заявив міністр закордонних справ Македонії Буяр Османі в інтерв'ю місцевій редакції "Радіо Свобода", передають Патріоти України. В остан...

Єврокомісія судитиметься одразу з шістьма країнами ЄС: Що саме вони порушили

неділя, 29 січень 2023, 19:00

Європейська комісія подає апеляцію до Суду ЄС проти шести країн-членів у зв'язку з їх нездатністю запобігти появі видів, шкідливих для європейської природи, інформують Патріоти України. Як повідомляє Delfi, Європейська комісія ухвалила рішення звернути...