Скрепи скаженіють: В Іраку військову базу з американцями обстріляли ракетами "Катюша"

Військову базу поблизу Багдада, де окрім іракців перебували американці, обстріляли з реактивної системи залпового вогню "Катюша". У результаті поранень зазнали двоє осіб – іракські військові. Як повідомляє Reuters, п'ять ракет впали на район об'єкту, де розміщуються підрядники зі США, передають Патріоти України.

Перед цим цю саму базу атакували 4 квітня, втім тоді до неї долетіло дві ракети, та й ті впали на малонаселену прилеглу територію. Наразі жодне угруповання не взяло на себе відповідальність за інцидент, але раніше подібні випадки були пов'язані з проіранськими об'єднаннями.

Таку саму позицію висловлювали і посадовці США, які звинувачували бойовиків, котрих підтримує Іран, у регулярних ракетних обстрілах, спрямованих на американські об'єкти в Іраку, враховуючи посольство США у Багдаді.

За інформацією Shafaq News, мішенню останнього обстрілу стала повітряна база "Балад" на північ від Багдада – вона є однією із баз, з якої вийшли сили Глобальної коаліції. Раніше там розміщувався невеликий підрозділ ВПС США, але наразі на об'єкті дислокуються Збройні сили Іраку та підрядники США із Салліпорта, яким доручено підтримувати іракські F-16.

Як повідомляв

"Логічний кінець": Тука заявив, що Крим перетвориться на острів тижнів за два

субота, 27 червень 2026, 6:33

Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...

Ракети "Фламінго" атакували Волгоград, чотири "дольоти" по стратегічному підприємству – OSINT

субота, 27 червень 2026, 6:05

Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...