
Військову базу поблизу Багдада, де окрім іракців перебували американці, обстріляли з реактивної системи залпового вогню "Катюша". У результаті поранень зазнали двоє осіб – іракські військові. Як повідомляє Reuters, п'ять ракет впали на район об'єкту, де розміщуються підрядники зі США, передають Патріоти України.
Перед цим цю саму базу атакували 4 квітня, втім тоді до неї долетіло дві ракети, та й ті впали на малонаселену прилеглу територію. Наразі жодне угруповання не взяло на себе відповідальність за інцидент, але раніше подібні випадки були пов'язані з проіранськими об'єднаннями.
Таку саму позицію висловлювали і посадовці США, які звинувачували бойовиків, котрих підтримує Іран, у регулярних ракетних обстрілах, спрямованих на американські об'єкти в Іраку, враховуючи посольство США у Багдаді.
За інформацією Shafaq News, мішенню останнього обстрілу стала повітряна база "Балад" на північ від Багдада – вона є однією із баз, з якої вийшли сили Глобальної коаліції. Раніше там розміщувався невеликий підрозділ ВПС США, але наразі на об'єкті дислокуються Збройні сили Іраку та підрядники США із Салліпорта, яким доручено підтримувати іракські F-16.

Як повідомляв
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....