
Військову базу поблизу Багдада, де окрім іракців перебували американці, обстріляли з реактивної системи залпового вогню "Катюша". У результаті поранень зазнали двоє осіб – іракські військові. Як повідомляє Reuters, п'ять ракет впали на район об'єкту, де розміщуються підрядники зі США, передають Патріоти України.
Перед цим цю саму базу атакували 4 квітня, втім тоді до неї долетіло дві ракети, та й ті впали на малонаселену прилеглу територію. Наразі жодне угруповання не взяло на себе відповідальність за інцидент, але раніше подібні випадки були пов'язані з проіранськими об'єднаннями.
Таку саму позицію висловлювали і посадовці США, які звинувачували бойовиків, котрих підтримує Іран, у регулярних ракетних обстрілах, спрямованих на американські об'єкти в Іраку, враховуючи посольство США у Багдаді.
За інформацією Shafaq News, мішенню останнього обстрілу стала повітряна база "Балад" на північ від Багдада – вона є однією із баз, з якої вийшли сили Глобальної коаліції. Раніше там розміщувався невеликий підрозділ ВПС США, але наразі на об'єкті дислокуються Збройні сили Іраку та підрядники США із Салліпорта, яким доручено підтримувати іракські F-16.

Як повідомляв
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...