Скрепи скаженіють: В Іраку військову базу з американцями обстріляли ракетами "Катюша"

Військову базу поблизу Багдада, де окрім іракців перебували американці, обстріляли з реактивної системи залпового вогню "Катюша". У результаті поранень зазнали двоє осіб – іракські військові. Як повідомляє Reuters, п'ять ракет впали на район об'єкту, де розміщуються підрядники зі США, передають Патріоти України.

Перед цим цю саму базу атакували 4 квітня, втім тоді до неї долетіло дві ракети, та й ті впали на малонаселену прилеглу територію. Наразі жодне угруповання не взяло на себе відповідальність за інцидент, але раніше подібні випадки були пов'язані з проіранськими об'єднаннями.

Таку саму позицію висловлювали і посадовці США, які звинувачували бойовиків, котрих підтримує Іран, у регулярних ракетних обстрілах, спрямованих на американські об'єкти в Іраку, враховуючи посольство США у Багдаді.

За інформацією Shafaq News, мішенню останнього обстрілу стала повітряна база "Балад" на північ від Багдада – вона є однією із баз, з якої вийшли сили Глобальної коаліції. Раніше там розміщувався невеликий підрозділ ВПС США, але наразі на об'єкті дислокуються Збройні сили Іраку та підрядники США із Салліпорта, яким доручено підтримувати іракські F-16.

Як повідомляв

Могла збити вже понад 400 повітряних цілей: На озброєнні України засвітилася новітня система ППО

неділя, 28 червень 2026, 6:51

У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...

Масова втеча: Російські туристи та військові залишають Крим через удари України, - ISW

неділя, 28 червень 2026, 6:24

Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...