
Сполучені Штати Америки знову не видали візи деяким членам російської делегації, які мали намір взяти участь у роботі першого комітету Генасамблеї ООН. Про це 3 жовтня, заявив перший заступник постпреда Росії при організації Дмитро Полянський, повідомляють Патріоти України із посиланням на "РИА Новости".
Через це він запропонував взяти паузу в роботі комітету і з 2020 року перенести його засідання за межі Сполучених Штатів – до Відня або Женеви. За словами Полянського, третина делегації з Росії, яка повинна була взяти участь у роботі комітету, не отримала американських віз.
"США навмисно відмовляються виконувати свої зобов'язання", – процитували Полянського на офіційній сторінці постійного представництва РФ при ООН.

До слова, напередодні щонайменше 10 членам російської делегації не видали вчасно американські візи для участі в 74-й сесії Генеральної Асамблеї ООН, що зараз проходить у Нью-Йорку.
74 сесія Генеральної Асамблеї ООН розпочалася у Нью-Йорку ще 17 вересня. У перші дні вирішували здебільшого процедурні питання. Цікавіша частина, а саме етап дебатів стартував напередодні – 23 вересня за місцевим часом (в Україні вже було 24 число). Формально 74 сесія триватиме рік – до вересня 2020 року, коли мають відкрити наступну.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....