Скрепи в шоці: У Грузії мітингувальники розтоптали портрет Путіна (фото, відео)

Під час протестів у Батумі (Грузія) демонстранти розтоптали на площі величезний банер з портретом президента Росії Володимира Путіна, повідомляють Патріоти України.

Так, 11 липня в готелі "Шератон" в Батумі проходить конференція "Східне партнерство", на якій виступають президент Грузії Саломе Зурабішвілі і президент Ради Європи Дональд Туск.

Tabula уточнює, що на мітингу об'єдналися учасники протесту з Батумі і Тбілісі. Крім критики агресивної політики Росії, вони також виступають за відставку міністра внутрішніх справ Грузії Георгія Гахарії. Примітно, що на акції крім грузинських національних прапорів були також помічені українські.

Яскрава маніфестація викликала обурення у російських пропагандистів. Так, їй навіть присвятили сюжет в ефірі програми "60 хвилин" телеканалі "Росія 1".

"Просто зараз в Батумі, де виступає президент Грузії, розтоптали портрет російського президента і заявили, що у всіх бідах винен Путін!" – скипіла одіозна ведуча Ольга Скабєєва.

"Такими темпами знадобиться 40 років": Військовий експерт розповів, що переозброєння ЗСУ майже зупинено

субота, 7 грудень 2019, 15:28

За даними Валентина Бадрака, безпосередньо за державним оборонним замовленням не було закуплено нової зброї майже на половину виділеної на 2019 рік суми. У 2019 по лінії Генерального штабу ЗСУ, швидше за все, не буде витрачена половина передбачених бюд...

Розглянули три питання: Данілов повідомив про результати закритого засідання РНБО

субота, 7 грудень 2019, 15:14

За словами секретаря РНБО, рішення по всіх трьох питаннях ухвалили одноголосно. Сьогодні Рада національної безпеки й оборони на закритому засіданні визначила сценарій реінтеграції Донбасу, обговорила стратегію територіальної оборони та кібербезпеки. Пр...