Скромна чарівність московського хамства: Заступник Лаврова вимагає від Зеленського визнати анексію Криму за "адекватну" поступку

Поступитися тим, на що не маєш право щоб відірвати живий шмат у сусіда - старозавітній принцип Московії, котрий перетворив її володарів з зубожілого князівства посеред болот Залісся у останню рабовласницьку імперії цивілізації

РФ вимагає від України визнати анексію Криму для вирішення морського спору

В той час як нова влада України намагається всіляко уникати підняттю в міжнародних відносинах теми Криму, щоб не дратувати державу-агресора і умовити Путіна стати на шлях замирення та деескалації на Донбасі, в самій недонаддержаві вбачають в цьому слабкість київського режиму, і вживають різноманітні заходи щодо легітимізації анексії, зазначають Патріоти України.
Так заступник міністра закордонних справ Росії Андрій Руденко зробив чергову провокаційну заяву з цього приводи. Заступник Лаврова оголосив, що визнання російського суверенітету над Кримом з боку України може стати основою для вирішення спору про морські кордони. Про це заявив заступник міністра закордонних справ Росії Андрій Руденко, передає прес-служба МЗС РФ.

За його словами, переговори між країнами щодо встановлення морського кордону, розмежування Азово-Керченсьої та Чорноморської акваторії можливі за умови відсутності невирішеного спору, який стосується суверенітету або інших прав на материкову або острівну територію.

"Якщо посилання на дану процедуру означає готовність української влади визнати суверенітет Росії над Кримським півостровом, це, звичайно, могло б стати хорошою основою для врегулювання питання про морське розмежування між нашими країнами", - зазначив Руденко.

Він також підкреслив, що статус і режим Азовського моря визначено Договором про співпрацю, згідно з яким море і Керченська протока є внутрішніми водами обох країн.

Хіти тижня. Путін догрався: Туреччина зробила подарунок недоімперії на "День защитника Отечества", перекидаючи нові та нові війська до Сирії (відео)

п’ятниця, 28 лютий 2020, 20:30

Ні Башар Асад, ні Тегеран, ні Москва не можуть виставити співставний з турецькою армією контингент в регіоні. Для цього потрібні сотні тисяч бійців, перекидання котрих для РФ та Ірану на такі відстані вкрай проблематичне. "Боротьба дається нам непросто...

"Усі в однострої, як на параді": У мережу виклали відео із проривом окупантів біля Золотого (відео)

п’ятниця, 28 лютий 2020, 20:14

"Ось так виглядають події 18 лютого біля Золотого", - написав військовий кореспондент. Відео складається з окремих фрагментів. На одних кадрах найманці в російській військовій формі "як на параді в російському однострої" просуваються до українських по...