"Скрутили дулю" ЦВК, ГПУ і не тільки: Суд дозволив заступнику генпрокурора Януковича балотуватися в Раду

Шостий апеляційний адміністративний суд скасував постанову Центральної виборчої комісії про відмову в реєстрації прокурора Рената Кузьміна як кандидата в народні депутати на парламентських виборах 2019 року. Про це повідомла прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган, зазначають Патріоти України.

"Шостий апеляційний адміністративний суд скасував постанову ЦВК про відмову в реєстрації одіозного прокурора Р.Кузьміна як кандидата в нардепи...", - написала Сарган.

Нагадаємо, Служба безпеки України почала перевірку щодо перебування Андрія Клюєва, Анатолія Шарія та Рената Кузьміна на території України протягом останніх п’яти років.

Колишній заступник генпрокурора Ренат Кузьмін, який все ще перебуває у розшуку, балотується у Верховну Раду на дострокових парламентських виборах від партії "Опозиційна платформа — За життя".

Хіти тижня. "Хто сказав, що хрестові походи припинилися?"​: Путін у Сирії образив почуття арабів

неділя, 26 січень 2020, 1:00

Відвідування президентом Росії Володимиром Путіним могили легендарного султана і воєначальника XII століття Салах аль-Діна під час візиту в Сирію викликало хвилю обурення в арабських країнах. Так, Маалі Арабрарі нагадав слова, сказані генералом-загарбн...

Хіти тижня. "Румунська сторона вимагає роз'яснень": В України почалися неприємності через промову Зеленського

неділя, 26 січень 2020, 0:35

МЗС Румунії зажадало пояснень від влади України через переклад промови президента Володимира Зеленського на офіційному сайті, передають Патріоти України. Відзначають, що текст українського гаранта до Дня соборності був неправильно перекладений англійс...