"Скрутили дулю" ЦВК, ГПУ і не тільки: Суд дозволив заступнику генпрокурора Януковича балотуватися в Раду

Шостий апеляційний адміністративний суд скасував постанову Центральної виборчої комісії про відмову в реєстрації прокурора Рената Кузьміна як кандидата в народні депутати на парламентських виборах 2019 року. Про це повідомла прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган, зазначають Патріоти України.

"Шостий апеляційний адміністративний суд скасував постанову ЦВК про відмову в реєстрації одіозного прокурора Р.Кузьміна як кандидата в нардепи...", - написала Сарган.

Нагадаємо, Служба безпеки України почала перевірку щодо перебування Андрія Клюєва, Анатолія Шарія та Рената Кузьміна на території України протягом останніх п’яти років.

Колишній заступник генпрокурора Ренат Кузьмін, який все ще перебуває у розшуку, балотується у Верховну Раду на дострокових парламентських виборах від партії "Опозиційна платформа — За життя".

Хіти тижня. Московський план "Барбаросса": Опубліковано стратегію розгрому Росією України впродовж 14 днів

субота, 20 липень 2019, 18:30

Реалізація плану нападу планувалася на квітень-травень 2015 року. Центр «Миротворець» опублікував діючий план Росії по нападу на Україну. Росія планує захопити всю Лівобережну Україну за 14 днів, інформують Патріоти України.

Так тримати: Нове керівництво найбільшого телеканалу Грузії повернуло до роботи журналіста, який брудно вилаяв у ефірі Путіна, його маму і тата

субота, 20 липень 2019, 18:05

Власник каналу не збирається втручатися в редакційну політику. Новий гендиректор телеканалу Руставі 2 Паата Салія вважає, що відсторонений на два місяці від роботи журналіст Георгій Габунія після закінчення цього терміну зможе повернутися в ефір. Про ц...