"Скрутили, завантажили в багажник": Окупанти викрадають чоловіків на захоплених територіях і вимагають викуп

Російські військові масово викрадають чоловіків на тимчасово окупованих територіях України й вимагають викуп. Сума за "повернення до нормального життя" коливається у межах $10-30 тисяч, передають Патріоти України.

Усе залежить від статків родини затриманих українців. Про це повідомляє Служба безпеки, публікуючи на YouTube аудіоперехоплення розмов.

Кілька таких подій зафіксовано в Мелітополі Запорізької області. За оперативною інформацією СБУ, отриманою із захоплених військами РФ територій, родичі викрадених людей звертаються до "тимчасової військової адміністрації" міста.

"Щойно приїхали ваші хлопці з комендатури, закрили мого чоловіка у багажник та відвезли. Ні документи не надали, ніде нічого…" – заявила телефоном місцева жителька.

У відповідь представник окупаційної "влади" закликав її приходити у відомство для написання заяви, бо "сидячи вдома, такі питання не вирішуються".

"Приїхали, сказали, що вони з поліції. Скрутили, завантажили у багажник. Машину забрали, мотоблок…"; "Дзвоню з Токмака. У мене чоловіка забрали і сказали, що відвезли до Мелітополя до 58-ї армії або 58-ма армія забрала. Як мені бути?" – говорили інші заявники.

На усі ці питання у загарбника була приблизно однакова відповідь, що по телефону вони не вирішуються. "А вже по приїзду родичам озвучують "прайс" і починаються торги", – уточнили в СБУ, яка системно фіксує злочини окупантів та їхніх поплічників.


Ні, це не "добровольці": Хто у Росії отримав найбільші гранти на "допомогу Донбасу"

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:29

Російська православна церква і "письменник" Захар Прилєпін отримали найбільший грант з тих, що виділили в Російській Федерації на "допомогу Донбасу". Йдеться про суму майже в 115 мільйонів рублів. Про це голова Фонду президентських грантів Ілля Чукалин...

Менші, ніж в росіян при обороні: Військовий розказав про втрати ЗСУ у наступі

понеділок, 3 жовтень 2022, 19:59

Росіяни намагаються накопичувати серйозні сили в районі Сєвєродонецька та Лисичанська. Втрати цих населених пунктів може стати черговою великою політичною поразкою, передають Патріоти України. Як наголосив військовий ЗСУ, народний депутат та секретар К...