"Скрутили, завантажили в багажник": Окупанти викрадають чоловіків на захоплених територіях і вимагають викуп

Російські військові масово викрадають чоловіків на тимчасово окупованих територіях України й вимагають викуп. Сума за "повернення до нормального життя" коливається у межах $10-30 тисяч, передають Патріоти України.

Усе залежить від статків родини затриманих українців. Про це повідомляє Служба безпеки, публікуючи на YouTube аудіоперехоплення розмов.

Кілька таких подій зафіксовано в Мелітополі Запорізької області. За оперативною інформацією СБУ, отриманою із захоплених військами РФ територій, родичі викрадених людей звертаються до "тимчасової військової адміністрації" міста.

"Щойно приїхали ваші хлопці з комендатури, закрили мого чоловіка у багажник та відвезли. Ні документи не надали, ніде нічого…" – заявила телефоном місцева жителька.

У відповідь представник окупаційної "влади" закликав її приходити у відомство для написання заяви, бо "сидячи вдома, такі питання не вирішуються".

"Приїхали, сказали, що вони з поліції. Скрутили, завантажили у багажник. Машину забрали, мотоблок…"; "Дзвоню з Токмака. У мене чоловіка забрали і сказали, що відвезли до Мелітополя до 58-ї армії або 58-ма армія забрала. Як мені бути?" – говорили інші заявники.

На усі ці питання у загарбника була приблизно однакова відповідь, що по телефону вони не вирішуються. "А вже по приїзду родичам озвучують "прайс" і починаються торги", – уточнили в СБУ, яка системно фіксує злочини окупантів та їхніх поплічників.


Міжнародний кримінальний суд відреагував на погрози Москви через ордер на арешт Путіна

четвер, 23 березень 2023, 6:05

Президія Асамблеї держав-учасниць Римського статуту заявила про непохитну підтримку рішення Міжнародного кримінального суду, у зв'язку з погрозами через виданий ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. "Президія висловлює жаль з приводу цих спро...

Кремлівський фюрер догрався: Блінкен закликав заарештувати Путіна й видати суду в Гаазі

четвер, 23 березень 2023, 5:53

Державний секретар США Ентоні Блінкен вважає, що європейські держави-підписанти Римського статуту повинні виконати ордер на арешт президента Росії Владіміра Путіна й видати його Міжнародному кримінальному суду. . Про це Блінкен сказав у середу на сл...