Нервовим краще не дивитися: ЗСУ показали відео про "могилізацію", яке зняли самі росіяни

Набір "гарматного м'яса" під приводом часткової мобілізації в країні-агресорці продовжується. Усю духовність росіян можна розгледіти у красномовному відео, яке опублікували ЗСУ. За даними воєнної розвідки України, під призов у росії потрапили тисячі представників інтелігенції та приватного бізнесу. Проте, на відео в основному можна побачити представників так званої "глубінки", зазначають Патріоти України.

Масові бійки й пісні про Сталіна або мобілізація "по-російськи"

У ЗСУ влучно описали відео про часткову мобілізацію росіян, назвавши його "мороком". Інакше побачене не опишеш. На відео продемонстровано нарізку з моментів примусової "могилізації". Бійки та танці супроводжуються співом жінок. Мусимо зауважити, що пісня, яку обрали росіянки є промовистою і добре описує те, що відбувається: "Вип'ємо за "родіну", вип'ємо за Сталіна, вип'ємо і знову наллємо", – хором співають жінки.

У кінці відео, коли автобус з призовниками рушає, чуємо віщу фразу: "Вони всі загинуть, усі загинуть". Схоже, що росіяни добре розуміють, куди їх відправляють і що на них чекає.

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...