
Російські найманці продовжують нести важкі втрати на передовій Донбасу: згідно з даними розвідки загальні втрати російських військових в результаті бойових дій склали 19 осіб за один тиждень. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter повідомив офіцер української армії Анатолій Штефан, передають Патріоти України.
Згідно з опублікованою інформацією 10 окупантів були вбиті, ще дев'ять отримали поранення і травми різного ступеня тяжкості. Офіцер закликав вірити в українську армію і її бійців, які продовжують боротися з російськими військовими на сході країни.

Військово-морські сили Франції перехопили нафтовий танкер Deliver, який ішов транзитом поблизу Сицилії. Про це повідомив президент Емманюель Макрон у соцмережі X, передають Патріоти України. . "Ці нові заходи проти "тіньового флоту", вжиті за кілька д...
Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...