"Слава Україні та її синам!": Жителям Пітера на росТБ показали парад 9 травня із українською озвучкою (відео)

Жителі Санкт-Петербурга змушені були дивитися парад 9 травня на одному з телеканалів з українським озвученням. Про це свідчить відповідний відеозапис, який з’явився у Мережі, передають Патріоти України.

Так, на кадрах зафіксований екран телевізора, де саме транслюється російський парад з нагоди 9 травня. На тлі марширування солдатів та проїзду техніки звучить українська пісня на мотив композиції "День победы" у виконанні російського співака Льва Лещенка. Тільки от україномовна компоцизія називається "Слава Україні".

Зокрема, на відео чутно такі рядки пісні: "Україно, ти далекою була, у неволі посивіла голова. На Сибіру і в мордовських таборах прославляли тебе в думах і піснях! Слава Україні, та її синам!"

Авторка знятого з екрану телевізора відео звертається до чоловіка з явним подивом від побаченого. "Льошо, подивися, як нас хо*ли "вітають". Мда, немає слів", – каже жінка.

Чоловік їй відповідає: "Аа, бл*ть, це ж 9 травня".

Естонці вимагають повернути на місце: ФСБ зняла прикордонні буї на Нарві

четвер, 23 травень 2024, 21:14

Російські прикордонники в ніч на 23 травня зняли понад 20 буїв, встановлених прикордонною охороною Естонії на річці Нарві для позначення фарватеру. Про це повідомляє естонський національний телерадіомовник ERR, передають Патріоти України. Глава бюро пр...

"Геноцид" триває: Українські військові знову знищили російський Су-25 (відео)

четвер, 23 травень 2024, 19:41

У четвер, 23 травня, українські військові знищили черговий російський штурмовик Су-25. Про це повідомила 110 окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка, передають Патріоти України. . «Сьогодні нестримні зенітники 110 ОМБр снайп...